Разноразно питање

  1. Rajderu, nemoj tako da pričaš ovde, molim te. Idite u PVT.
    Idu mi na kurac ti tipovi "kurčenja", pričanje opširno i korišćenje suvišnih termina za neku stvar. Pričaj "narodnim", koji kurac ovde opisuješ anatomiju čovjeka i pričaš nebitne stvari.

  2. Jer kad ti dođe čovjek seljak od 80 ljeta na pregled, neće te razumjeti ni 1% tvog palamuđenja.

  3. Pitanje: Da li je duša opkoljena tijelom, ili je tijelo njom ispunjeno?

  4. pa poslao sam čoveku pvt...

    elem, imaš PVT :)

    celtic
    E neću PVT, oću nekog javno obrukam ;-)

    Šta ti tu nije jasno... uostalom, boli me kurac, zaobiđeš temu, ako već nećeš da pomogneš, doktore. Boli, jebogati.

    celtic
    Nisam ortoped, nego fizioterapeut. Huljenje je porediti me sa doktorima.

    uuu, divno... daj to malo detaljnije :)

  5. Makaronac
    Jer kad ti dođe čovjek seljak od 80 ljeta na pregled, neće te razumjeti ni 1% tvog palamuđenja.

    Do tada se ni ja neću sećati ovoga...
    nemam ni nameru da mu pričam, ali vidim da čovek dobro barata mišićima...

  6. Crvuljak - apendix veriformis

    Malo gutaš slova kod latinskih naziva, bolje koristi narodne, dobro ti je Makaronac savjetovao. :)

  7. Не користи овакве видове напушавања када си свјестан да си цурица у мушким панталонама.
    престани са пресеравањем, знамо да си дао услов за другу

  8. Hoću odgovor na moje pitanje par postova iznad.

  9. zaobiđeš temu

    Ili još bolje, odem u krevet.

  10. Је л' се ви баш сви јебете у гузицу, а?

  11. Jese za otpremninu isplacuje bruto il neto zarada?

  12. Ваљда се гледа просек три последње нето плате, али нисам сигуран. позз

  13. Negde sam cito da se otpremnina isplavuje bez poreza i toga i da je bruto. Vidjecemo.

  14. A ako te zanima otpremnina pri otpuštanju (tehnološki višak) onda je u pitanju prosek bruto plate za prethodna tri meseca, ne podleže porezu do iznosa tvog proseka i dobijaš po jednu trećinu tog proseka za svaku godinu staža do deset godina plus po jednu četvrtinu tog proseka za svaku godinu preko deset

  15. Npr: ako imaš 18 gdina staža i prosek 100.000 onda dobijaš deset trećina plus osam četvrtina - pet celih plata. To je po tom proseku 500.000 i sve je neoporezivo.

  16. Crva nije ni bilo.

  17. Bruce, mislim otpremninu za penziju :)
    Ja vidim pominje se neka bruto plata i to.

Rekli o sajtu

Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“.

Ekonom:east Magazin · 03. Februar 2011.