Разноразно питање

  1. Cerski mars na godisnjicu neke bitke? Nemoguce!

  2. незнам тако сам чуо

  3. Ma vode vas negde u šumu gde će vašu kolonu da napadnu šiptari koljači. Završićete u hladnjačama!

  4. Zashto obrisaste ovaj biser: http://vukajlija.com/takmicenje-u-spelovanju/705682 ?
    Imao je potencijala, a mora da je obriso bosanac ili crnogorac zbog ijekavice :(

  5. Obrisao je i bosanac i crnogorac, ali nije zbog ijekavice jer meni to ne smeta. Obrisana je jer je za tri sata dobila skor 4:4 mojim četvrtim plusom.

  6. Fala na javljanju.

  7. Је л' зна неко неку фејс страницу или твитер акаунт да стављају прегледе кола по лигама? Типа преглед кола Премијер лиге, Примере, Серије А, Европа Лиге, Лиге Шампиона... Нпр. ево сад ове квалификације за ЛЕ пало 100 голова па бих волео да видим све то на једном месту негде ако неко зна. Хвала унапред.

  8. rezultati.com imas snimke 90% utakmica (mislim na golove)...

  9. Kako su ulistani taksisti u privredni registar? Je l' cu oni preduzetnici ili sta? Treba mi da proverim da li je mom ocuhu jos uvek aktivna firma jer nije vozio par godina i znam da negde trebam da unesem maticni broj firme,ali ne znam u koji registar tacno. O APR sajtu se radi...

    EDIT: Nasao sam...

  10. Bgate upišeš matični broj u registar za preduzetnike, ako neće upišeš u registar za privredna društva. toeto

  11. Zamisli klosare... Moj ocuh nije par godina radio kao taksista i sad uzeo auto,ugradio taksimetar,kupio tablu itd i ode po TX tablice i oni mu tamo kazu ,,aaaaa pa gospodine,vama je firma ugasena 2010. godine jer se niste tad javili,tad je bila revizija" ,a klosari glupi i dalje mu naplacuju porez,a firma navodno ugasena iako nema nikakvog resenja o tome! Ja popizdim, unesem broj firme u registar i tamo pise AKTIVAN! Nekome cu se najebati majke...

  12. Treba mi onaj klip mislim iz saut parka kad objasnjavaju kako funkcionise americki monetarni sistem, njihova centralna banka i sl.

  13. Pošalji Skočimišu pp. Koliko se sećam on je kačio.

  14. Nije to skočko kačio. Al kontam da je ovo Ledeni tražio.