Разноразно питање

  1. јер продајем оружје на црно преко сајта

  2. znao sam da mutiš nešto...

  3. Dokaz da mi nudi naoruzanje je evidentan...

  4. Хакери дајте рјешење.
    Искаче ми ово ал само кад уђем на Вукајлију:
    http://prntscr.com/4b7l02

  5. Klikni to "x" gore desno

  6. Ај Пазле ошишај ми длаке око курца чоова, поставио сам лијепо питање, тражим и лијеп одговор.

  7. скини адблокер и не буди затуцан

  8. Tenore, proveri browser za addonove ili na remove programs da li ima instalirano nesto cudno..
    Isto mom bratu bilo tako sam resio.

  9. Хакери дајте рјешење.
    Искаче ми ово ал само кад уђем на Вукајлију:
    http://prntscr.com/4b7l02

    Kao što neko reče, nadji u programima ono za pta misliš da nisi instalirao, uglavnom se zove kao neki drajver ili program za koji bi pomislio da ti treba, čak će ti i kada budeš hteo da obrišeš pisati da ti može oštetiti računar, al ga svakako obriši. I mene je jebalo do skoro

  10. Tebra imaš virus, ali lako se rešava. Idi u Control Panel/Programs and features i deinstaliraj sve programe koje si instalirao u poslednjih par dana, tj od vremena kada je ovo njesra počelo da ti se pojavljuje.

    Uvek pogledaj šta piše na tom pop up prozoru. Na ovom piše: "Ads by OnlineBrowserAdvertising". Program koji te jebe se najverovatnije zove: "OnlineBrowserAdvertising".

  11. Reko ja, ovi se samo guraju.
    Mrs.

  12. Okej, na kraju se ispostavilo da niko od vas nema pojma i da trebate bataliti te računare. Obratio sam se Guglu mamari i on mi reče da skinem AdwCleaner, koji mi je poslužio, a te vaše ''uključi mozak isključi adblok'', ''kontrol panel hehehe'' i ostale zajebancije bacite u kontejner, poz

  13. Okej, na kraju se ispostavilo da niko od vas nema pojma i da trebate bataliti te računare. Obratio sam se Guglu mamari i on mi reče da skinem AdwCleaner, koji mi je poslužio, a te vaše ''uključi mozak isključi adblok'', ''kontrol panel hehehe'' i ostale zajebancije bacite u kontejner, poz

    Pojaviće se opet, rešio si ti moj kurac. Te ''Free AD VIRUS 100% DONATE UR SITE'' programe baci u kontejner slobodno. pozz

  14. rešio si ti moj kurac

  15. E Tenore, naš kaću da podelim svoe iskustvo sa tobom opet? Neekad maćorei, neekad.

  16. Jesu li se direktor i radijacija vratili zato sto jebac vise nije mod?

  17. Znam da se sa direktorom stalno svadjao a mislio sam da je sa radijacijom dobar.

  18. ВеликиСрбин
    neznam

    Vidi ovog nepismenog.
    Ok važi, sad nam reci da si namerno tako napisao.
    ...