Разноразно питање

  1. Teebore shta si ti pomogao oko poplawa.
    A shta tee Šalabe?

    edit: Shalabe

  2. I sušenje kaloiferom je dobro u slučaju da je šteta takva da moraš sastrugati zidove, što je i rađeno u Lavandinom ili Putinkinom slučaju, nisam siguran.
    A ti Caro stvarno pretjeruješ. Kod nas se uvijek nađe neko ko će se popišati po svemu dobrom. Šta sam pomogao i kome, nije bitno i ne moram govoriti o tome jer i ne serem po ljudima koji su pomagali.

  3. Aj dokaži da si to radio. Ja mislim da si smrdio kod kuće uz komp.
    U početku je bilo zanimljivo, ali sad si stvarno počeo da se seljačiš.

    Pa ti si stvarno zaludan kad očekuješ da ti Cara dokaže da je uradio bilo šta korisno u svom patetičnom bivstvovanju na ovoj planeti. Pre će ti dokazati kome pripada dnk na njegovom anusu, odnosno ko je odgovoran na njegovo narušeno psihičko zdravlje koje se pogoršava. Verovatno STRIC.

  4. Bushido Klasichni pichkopachenik koji ne razlikuju realan zhiwot od onog sa interneta.

    Kod nas se uvijek nađe neko ko će se popišati po svemu dobrom. Šta sam pomogao i kome, nije bitno i ne moram govoriti o tome jer i ne serem po ljudima koji su pomagali.

    Nisam se popišao po ničemu dobro nego komentarišem koji je Radijacija seljačina.
    Svaka mu čast za bilo šta što je uradio.

    Iako je dobrog srca to ne znači da ne može biti i seljačina istovremeno

  5. Caro, sad si počeo i gluposti valjati. Nema smisla nastavljati.

  6. Neesee morao nee pochinjatee jbg

  7. Baš. Aj sad stricuj i nemoj smarati ovdje.

  8. Meni je zhao shto wash mongoloidni mozak ne može da uvidi razliku između pomaganja i hvaljenja o pomoganju.

    Zato kritike radijaciji

  9. Ti si Carimire otišao u kurac.

  10. Ti si Carimire otišao u kurac.

    LOOOL

    Ispada da sam nekad bio normala. I to je nešto.
    Hvala ti.

  11. Pa bio si normala dok ti nisu propale fore. Jadno je što misliš da prolazi logika koju pokušavaš podmetnuti, a to je: prozivam one koji se hvale da su pomagali jer to nije kul, a ja se ne hvalim da sam pomagao, pa će pućanstvo misliti da sam kul, a nebitno je to što sam smrdio za kompom, jer mi to ne znamo.
    Te fore su isfurane odavno. TOTALNI NELOL

  12. Hoce neki lik da proda Zalman-ov externi hdd 250gb za 2000. Pretpostavljam da je 2.0 ... Je l' vredi to toliko? Nikad cuo za Zalman. Kaze kao nov,sa futrolom,sve full. Radijacijo,grujane,jav'te se!

  13. Hoce neki lik da proda Zalman-ov externi hdd 250gb za 2000. Pretpostavljam da je 2.0 ... Je l' vredi to toliko? Nikad cuo za Zalman. Kaze kao nov,sa futrolom,sve full. Radijacijo,grujane,jav'te se

    Не вреди. Поготво што је но-нејм марка. За око 6000-7000 можеш већ да узмеш Western Digital Caviar Green 1TB.
    Залман прави одличне вентилаторе и кулере, али хардове никако.

  14. а за директора не знам, можда је и он прсо јебем ли га

    jebo te direktor

  15. идем

    ош на ферку?

  16. oću na Cer
    kolko se pešači?

  17. ја незнам, неко каже 38 км, неко 32

    пичкин дим

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.