Разноразно питање

  1. dokle_vise
    ђе може (у околини НС или преко нета) брзо и једноставно да се набави потврда о психичком здрављу?

    prvi put cujem da se to nabavlja.valjda se ode kod lekara.

  2. Zašto nema Leprija više?

  3. treba neka tema gde su,sta rade...da se pise o clanovima koji su otisli.neke proverene i vecina kuloarskih prica.dobio nasledstvo od milju dolara,zivi na havajima,pa je neko umro od ebole,zarazio se dok je jebo antilopu u sudanu...malo malo,pa neko pita gde je neko.

  4. istopio se

    I krenuo da juri ribe. Smrš'o je podosta, kol'ko sam ja pročitao.

  5. Jel bolji sarajevski ili banjalucki cevap i u cemu je razlika? Sarajevski sam jeo al banjalucki nisam pa me zanima.

    Banjalučki. Ne što je moj, ali kad vidim pola hljeba (originalni sarajevski ne idu uz lepinju) i kažu da je to lepinja, ubijao bih ljude bez razloga.

    EDIT: Od tih prst-ćevapa, tj, svih koji nisu u pločicama kao banjalučki, najbolji je travnički, ali sa kajmakom od ovčijeg mlijeka sa Vlašića ;-)

  6. u ns sve sami banjalucki cevapi pootvarani.ko da sam u banjaluci.
    izbegavam da jedem po fast fudovima,nisam jedno 4-5 godina,sem 2-3 puta sto sam bio na banjaluckom cevapu.valja.lepinja,luka i kisela mleka.odlicno je.
    idem nekad na pitu,al to nije fast fud,domaca pita.to ne mogu da napravim kod kuce.

  7. Kad svako počne da sere i hvali hranu da je najjbolja tamo odakle je on. Jeo sam sve vrste tih mesina, sarajevski, banjalučki kurac palac izvornih naravno. Novopazarskom ne može niko prašinu da pokupi a ne preferiram ni teletinu ni jagnjetinu nešto. Kapiram da imaju neki trik. I da napomenem da su ukusi različiti

  8. Koja je fora sa crncima i bostanom? I koja e fora sa crncima i piletinom?

  9. Какав је Ниш што се тиче запошљавања за нас ванстраначке личности?

  10. Verovatno kao i ostatak Srbije.

  11. Је л' зна нека добра душа онај број да се укључи привремено искључена фиксна телефонска линија?

  12. Је л' се то опет нешто поправља па не ради опција: Отвори везу на новој картици?

  13. Moderatori, možete li tražiti onim šupcima sa fb stranice kucamo na vrata zaboravljenih asova da skinu moj tekst o anriju zbog neovlašćenog kopiranja i tako to, jer su me plagirali na totalno seljački način izbacili ijekavicu, napisali tekst ćirilicom, i jos par riječi izbacičii i pobjavili kao svoj.Jebo im Neša slina mater

  14. Morodoratori, zakaj mi ne odgovoriti ništa da zaustavimo plagijatore.

  15. Moderatori su trenutno pijani

  16. је ли има нека тема на форуму везана за бјежање са блакана, радне дозволе и сличне ствари?

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.