Разноразно питање

  1. Jbg, najvise ti zavisi od toga gdje jedes. Prije je bio bolji banjalucki, barem meni, jer ga danas svako pravi i svasta trpa u njega...ali posto je ofalio u kvalitetu trenutno mi je za nijansu bolji sarajevski ( koji nisam jeo u sarajevu ), mada nemoj me svatiti pogresno, banjalucki je isto dobar, ali opet zavisi gdje jedes.

  2. Neka android aplikacija za online gledanje filmova mi treba

  3. Što ne mogu da se brišu postovi u pvt-u?

  4. nebrisanje i nemenjanje postova je super

  5. Сарајевски ћевап је од јагњетине а бањалучки од свињетине, толико

  6. E dal neko ne zna epizodu pingvina gde se pojavljuje delfin ili neka druga zivotinja crnogorac? Znam da se u toj epizodi bore protiv disaljke a disaljka je tad zaboravio da je zao pa je dobar u toj epizodi.

  7. Zar disaljka nije delfin?

  8. Ovako: Na jedan WiFi ruter se kacim preko laptopa, kompa i telefona. E sad, cesto mi se desi da kada je recimo komp prikopcan, na laptopu se pokaze zuti trougao sa uzvicnikom i ne moze da ide na internet iako je prikazano da je konektovan.
    http://i.imgur.com/bt7f7g0.png
    Onda ja odem, restartujem ruter, pricekam par minuta i sve sljaka super. Ali sutra ili prekosutra opet nastane taj problem i tako u nedogled. Sta je to?

  9. I meni se to ponekad desava na lapu pa samo iskljucim pa ukljucim ruter i radi. A jeste disaljka delfin al ovaj mu je placenik neki i ne secam se jel isto delfin, cini mi se da je vidra ili neka druga zivotinja. Mnogo su dobro uradili nasi sinhronizaciju pa zbog toga trazim.

  10. Piricekaj jos koji minut, na tragu sam :)

  11. http://i.imgur.com/CcRi6os.png
    Imas samo ove 3 epizode sa disaljkom, pa googlaj.

  12. E hvala. Videcu u toku dana da nadjem pa cu postaviti ovde.

  13. Ok. Sad se i meni gleda. :)

  14. ђе може (у околини НС или преко нета) брзо и једноставно да се набави потврда о психичком здрављу?

  15. U NS ne znam preko neta nemere

Rekli o sajtu

Vukajlija, lijek koji je potisnuo iz upotrebe Edronax, Zoloft, Prozac, Aktivin H i ostale antidepresive. Nuspojave su: grčevi u trbušnim mišićima, suzenje očiju, ludački osmjeh i lako se navući na njega.

Psiholog · 20. Februar 2011.