Разноразно питање

  1. Hvala Ps. Ne zamjeraj Boh ali mislim da ću se pridržavati ovoga Psetovog

  2. Pic mozda i manje jebes mu mater, jel ima on neki dupli debilski sa kojim ja nisam upoznat? Neki od ovih tacka, rn, rmulembas i tako ti sto se slabo pamte al vidi se da su od iste fele

  3. Rmullembas je original nazalost. Bolestan momak koji je vrlo poremećen. Drka na melinu i samo o njoj piše. Težak paćenik

  4. serif serifi2 months ago
    treba pot hitno ona da se kamenuje kav je to islam ona nesmije da je tu medzu dzematonaje bas za kamenovajne toje islamski propis ama vi bosanci igratese sa islamom ama alaha nemozete da prevarite odgovaracete za to

  5. sta su istripovale kladionicarske glavice sa ovim torazuluom sto ocekuje 3. svetski rat u bunkeru i iz svima nepoznatih razloga daju sebi za pravo da tripuju da kao da naredjuju drugima sta da im bude kul a sta ne,ima da vam dodjem ja i jos nekoliko ljutih glava da vas sve do pepela smrvimo i onog presitnog nikolasa i sve takodje da smrvimo

  6. Presitnog nikolasa ahhaha

  7. možemo da koristimo tu optiku da tražimo tvoja muda koja ti fale ;)

  8. imam u okolini par onim vegana ili veguna sta li su vec, oni sto uopste ne jedu nista od zivotinjskog porekla kao maja volk, i oni se zalazu znaci za apsolutno ostavljanje svih zivotinja i domacih i divljih na miru da zive onako bas bas prirodno i to....e pa sad, jel razmislio iko ikad od njih nasta bi svet licio posle recimo neke dve godine kad se ne bi vrsio nikakav odstrel, kolko bi se nakotilo stoke, zivine, divljaci i svega zivog bukvalno ne bi imalo mesta za ljude vise, ej ovo je alarmantno

  9. Pitacu vas kasnije nesto vrlo vazno sto mi je palo na pamet sinoc pred spavanje ali ne mogu da se sjetim sad sta majku mu jebem

  10. postoje i fruktijanci.koliko sam skapirao,oni jedu samo opale plodove sa grana.vegeterijanac-vegan-fruktijanac-gledanje u sunce i pijenje vode je hrana.koliko sam skapirao ovako ide evolucija.
    mozda pre vegeterijanaca idu oni sto jedu ribu samo.ne jedu meso,al jedu ribu i ostatak iz vode.

  11. Pezose pretuci ih.

  12. Samo me zanima šta vegani misle da treba da rade ljudi koji drže domaće životinje? Da ih puste u prirodu? Da baš će to da im pomogne i produži im život. Ili još gore smatraju da ubogi stočar koji i ovako sastavlja kraj sa krajem treba da gaji domaće životinje eto da mu budu ljubimci kućni. Boli me kurac nek svako radi i jede šta hoće ali vegani su degenerici. Činjenica jbg.

  13. Da li biste pojeli vegana?

  14. Ako je slan dobro onda možda.

  15. Da li ljudožderi kad poste na slavama kao recimo danas na Sv. Nikolu jedu vegane?

  16. Što je eru banovan? Ako hoće tuču obojica nek je fino na Adi organizuju, svakako odavno nije bilo neko okupljanje vukajlijaša.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.