Разноразно питање

  1. Ovo su ozbiljne pretnje. Eru se ne oseca sigurno.

  2. zasvrbela je smrdljiva picketina

  3. zasvrbela je ta picketina bas

  4. Da li je Nikolasu slava?

  5. kosmopolita je i dalje frustrirana, izgleda da bohor i ne odradjuje tako dobar posao kao sto se uvek hvali

  6. kosmopolita dodji kod mene u ruke pravog ljubavnika ostali su bezveznjaci

  7. Da li je realno da su sve pozitivni komentari na ovoj stranici i zasto se niko jos nije pojavio da troluje? Ili ipak vode red, botovi pisu a ostalo se brise:

    https://www.facebook.com/bogoljubjkaric/

  8. A zasto ne bi bili sve pozitivni komentari?

  9. kosmopolita je i dalje frustrirana, izgleda da bohor i ne odradjuje tako dobar posao kao sto se uvek hvali

    o, kako grešiš

  10. Ako mi neka firma trazi JMBG a ne trazi licnu kartu na uvid, sta im to znaci? Kako ce proveriti da li je taj JMBG stvarno moj?

  11. imas sajt za proveru jmbg-ova.

  12. proverava samo da li je validan i ako jeste pokaze datum rodjenja, okrug, pol i te stvari. Ali ne ime i prezime

  13. mozda preko murije proveravaju da li si pod istragom,osudjivan itd

  14. okej to, ali ako nisam? Kako onda da saznaju da sam bas Dragan Pavlovic

  15. ne znam o kakvom se primeru radi.ukoliko zele da te zaposle,videce kada dodjes da li si taj.ukoliko nisi,a rekao si da si dragan pavlovic,odjebu te.idemo na sledeceg kandidata.a mozda te i prijave jer si se lazno predstavljao.ko zna zasto si to radio.mozda si neki izbegavac zatvorske kazne i sl.
    u svakom slucaju,verujem da nije bilo mnogo slucajeva da se neko lazno predstavjao,pa dosao da se zaposli. na primer.

  16. Zapto je Nataša Bevalac ovako dobra pička?

  17. nosadjanke i trip ravne kose

  18. Kako da podelim internet sa jebenog laptopa na kom je xp sistem na raspali kompjuter na kom je sedmica. Povezao sam ih kablom i sta sad? Dzaba svi ovi tutorijali, ne pomazu nista

    Aj budite ljudi

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.