Разноразно питање

  1. ne mere to bez kabla ne mere

  2. хахахахха сокодзове

  3. Ne mere bato, al na kraju cu da pobacam sve kroz prozor jebes mi sve

  4. ђокс глуп си

  5. али имаш проблем и треба ти помоћи

  6. Lepe konstatacije izvlacis

  7. zar nije lakse ustekati net u komp i povezati se na laptop putem vajerles netvork koneksna?
    nisam strucan,pa sam valjda dobro skapirao sta zelis.

  8. Lakse druze samo treba razvuci jedno 10m kabla od rutera do kompa

  9. investiraj 500 dindzi i spoji.uzmi duze za koji metar kako bi mogao estetski da ga nabudzis.ukoliko ti znaci.

  10. Budi čojek, stavi Win 7 na laptop, pa onda stavi wi-fi antenu u desktop računar i voila

  11. Pa to sam i planirao nego sam mislio za prvu ruku cisto da prezimim zimu pa cemo na prolece te kapitalne investicije al jbg izgleda da cu morati da poranim

  12. Шта ти је директно спојено каблом на главни порт, лаптоп или комп?

  13. Ne može, nisu kompatibilni sistemi i džaba ćeš kosu čupati. Nikada neće komunicirati kako treba.

  14. Je l' ima neko nekog prevodioca za pravna akta, a da ne udara po ušima preterano, u pitanju je ugovor od stotinak strana na engleskom, nije potrebna nikakva overa, sadržina tehnologija i građevina, ali nema preterano stručne terminologije

  15. Bilo bi poželjno kroz petnaestak dana.

  16. Zapravo, znaću za par sati tačan datum, pa ti javljam tada, brate moj napaćeni

  17. malo je to brt, to bi moralo full time da se radi

  18. 15 dana, više od 6 strana dnevno, otpiši božić i novu godinu i bar još dva dana zbog mamurluka, eto muke, 10 strana dnevno nema boga da se prevede a da se ne oteli.

    Prihvatam!

  19. Ali bi to valjalo razdeliti makar na 3 čoveka xd

Rekli o sajtu

U nedostatku mesta u Vujaklijinom ili kojem drugom rečniku na internetu postoji mnoštvo sajtova, među njima Vukajlija, gde možete da vidite na kakav sve način ljudi vole da razgovaraju na opšte zgražavanje lingvista. Tako da se tamo može videti da ljudi fejsbukuju, fejsbuče, da im je fejs ubagovao. Ili čak poređenje čuvenog prideva „kul”: kul, kulji, najkulji.

Emisija RTS-a "Oko Magazin · 24. Novembar 2009.