Prijava

ja sam cuo iz brazila, znaci to je to, jedemo ono sto nije ni za sirotinju iz favela

sto je jos gore,mozda jedemo sirotinju iz favela.

Nema mesa na sirotinji.

Favela je samo bez mesa!!!!

hah ali bukvalno i to je moguce sanitarni

Meso sa Kosova je u stvari iz Argentine i Brazila nego sa Kosova stize.

kada smo kod kosova.ovaj lik mi je legenda.osudjuje.nasi tamo da prodju autobusom verovatno bi ih pojeli ptarsiji.

http://www.vesti.rs/Incident/Kod-Krusevca-kamenovan-autobus-sa-Kosova-Hodzaj-osudjuje.html

Nije legenda, covek samo radi svoj posao i brani svoj narod. Vecini Srba on verovatno deluje kao debil, eto dokaza koliko mi pojma nemamo.

Kamo srece da je i nasa vlast ovakva.

meni deluje super.
poceo sam da gotivim te siptare.
pa i nasi osudjuju vec skoro 20 godina.samo za to boli kurac sve.klacemo se milijardu godina.ili makar razbiti autobus pokoji.

Kako je moguće da nas Soroš udara mekom silom koja je tipa Azis?
Da li je realno da je sredstvo za vršenje američkog kulturnog uticaja bugarsko-turska čalga Aleksandre Prijović ili smo samo mi klasična govna kojima su Rokfeleri i Soroši krivci za sve?

Da li neko zna dobro dubinsko pranje za kola (Zvezdara, Vračar, Voždovac, Palilula-oko Vuka)?

Znaci u Bg ti treba, bilo gde?

064 9889603 kod urgentnog

Ne bas bilo gde, sto se kaze u KRUGU DVOJKE .

Jel si prao nekad tu kod urgentnog?

Pa ono jest Zvezdara i Vozdovac su krug dvojke

Polirao sam par puta nisam radio dubinsko, ćale jeste.

Pa ono jest Zvezdara i Vozdovac su krug dvojke

Dvaesdvojke

Sad ću da ih okrenem, hvala

Jesam sanjao ili je bila neka tema "pravi razlog uklanjanja postera i reakcija" tako nesto?

nisi sanjao. al zanimljivo je da umesto da bude zaključana kao i svaka druga sve bude obrisano VUČIĆ MORA PASTU DOKLE BRE VIŠE CENZURA POKRADOŠE OVAJ NAROD POŠTENI