Prijava

hej Makaronac, ti mora da si iz BLOKOVA

gde li mu je to BLOKOVO eheh xDDD

Kako glasi Makarončev di-džej nadimak?
DJ Tijesto
Celtiče, nadam se da gledaš ovo odnekud i raduješ se

Seltik više nije s nama, nažalost

Otišao je u Foču po pelet OHJOJ

Pa odličan skeč malog kera, seltik bi bio ponosan da je još ovde sa nama

Jeste li čuli šta se na kraju zbilo sa stevanom, je l' uspeo da se izvuče?

kako da se izvuče, ono generalno vukajlijaški ili su ga ustaše našle

Mali Ker
Kako glasi Makarončev di-džej nadimak?
DJ Tijesto
Celtiče, nadam se da gledaš ovo odnekud i raduješ se

Haha, sad tek vidio. Srce mi je puno, Keru

da se ne zaboravi

celtic
Tjesteninac

Ban odmah zbog otkrivanja privatnih informacija.

па наравно да је слаго, први сам га ухватио у лажи кад је реко е јебо сам је док није постала позната а она се појавила на тву са 13-14 година

Marko istražitelj XD

Tender u Bg neke 90 šta ja znam da se provuku optički kablovi. Kad su već počeli da se rade. Preskupo je to tipa 350 milioan evra ponude na tenderia dođe lik dronjav sav icepan i kaže ja ću da provučem za 100. Krenu da mu se smeju ljudi u lice bukvalno ajde beži u kurac sirotinjo i te fore on kaže ok dođite da vam demonstriram. Lik sa nemačkim lovnim terijerom i s jednom mačkom isprovlači sve kablove kroz nekje postojeće instalacije s troškovima 20 k evra daj Bože-. Keru za grudnjak zakače kabal, mačku puste u rupu da uđe i natutka kera tj keruša je u pitanju. Mačku na kraju sačekaju s kavezom uhvate da ne hvataju drugu kera otkače i sledeća. Tako je sve rešio jebem ti dan. Prvih 5 puta s mačkom posle ker sam voli rupu svakako a i misli d aje mačka već unutra. i spasio beograd da se ne kopa. Sad lik živi u pozlaćenoj kući ima u dnevnoj sobi fotelju sa statuom keruše, sveća gori 24 sata cveće i tu niko ne seda. Ima na leđima istetoviranog tog psa u prirodnoj veličini bukvalno

Ovo je jedna od većih izmišljotina na sajtu ali je i dalje jako dobra priča xd