Prijava

I sačuvaj meni jedno litar proliva u tegli da pošaljem jednoj moderatorki sa natpisom "slatko od kosmopolite"

Kafa i šećer po kašičicu i pola čepa rakije. Samešaj u soljicu i pojedi

Mozes i bez rakije ovo sto kaze boh iako ne vidim razlog za izbacivanje rakije xd

Tacnije mozes i bez secera, poenta je u kasicici kafe stvrdne govno ko nista. Jedino sto je loseu celoj prici je sto imas nesto u zelucu stote jebe i treba da ga isteras napolje a ne da ga sprecavanjem pisanja na bulju ostavljas unutra ali da dosadan je proliv bas

I ne mešaj burek sladoled koka kolu pljeskavicu pivo i jogurt

od ovog pobrojanog sam danas jeo burek, jogurt i sladoled xD

sad mi kažu drugar i drugarica da i oni imaju isti problem, izgleda smo pokupili neku bakteriju na nekom ručku il tako nešto

pustiću onda da se iserem još noćas da vidim oće li zlo da izađe iz mene, pa ću sutra od podneva kafu

Rađ rokaj dosta jogurta i onih probiotika obavezno, ja sam vukao to sranje (hehe sranje) baš dugo, sjebao sam imunitet načisto. Spasio me doca nekom budženom injekcijom inače bih odavno otegao papke.
PS. probaj i koka kolu, ima sličan efekat kao kafa.

Dva bulardija, bratko, nije fora začepiti, fora je regulisati floru.

U suštini prvo se dobro isereš lolo

Mnogo serete ovde lololo jogurt samo projuri kroz creva, on će tek da mu napravi sranje hahaha jogi je dobar kad se smire creva i prestanu da kenjaju auuu hahaha 400 Jovi ovde sklanjajte se Radj radije (looool) poslušaj ovo za pirinač, oproban lek protiv retkog sranja, a i ono statistički gledano, proliv je zaista retko sranje olololo pirinač je melem za digestivni trakt, isto možeš i kupus salatu i to tipa pola kila, kupus je prebogat vlaknima, a ona pokupe vodu iz creva i prijaju crevnoj flori, doduše i izazivaju truljenje pa ti grmi iz čmara ali sve ima svoje

nema sad kupusa..ima valjda neki lek u apoteci za to

Odakle ti dolaziš, jbt, kod mene ga ima i na trafici bukvalno

ma ne zezaj moja keva uvek pravi kupus salatu kad ima kupusa a cim je nisam jeo odavno znaci da nema.nisam ni vidjao kupus u zadnje vreme.jel si ti siguran da ga ima?

Ako uradi pola od ovoga sto mu je predlozeno, ima da crkne ko covpa.
Ajd i ja da doprinesem:
Uzmes ovoga
https://sr.m.wikipedia.org/wiki/%D0%A6%D0%B8%D0%BA%D0%BE%D1%80%D0%B8%D1%98%D0%B0
I skuvas caj od stabljike i to popijes i resio si problem za sat najvise. Sad je pogotovu ima gde hoces.

ja prvi put u zivotu vidim tu biljku

Eno mi u frizu pola glavice, pravim salatu skoro svaki dan, a ti pitaj kevu što zapostavlja sina debila, odgovor sam ja hehe

Cikorija, popijem ponekad pre ili posle kafe lololo

Labo, izadji napolje do prve livade, visoki korov sa plavim cvetovima ima ga bukvalno svuda.

nikakva narodna medicina, to se mnogo puta pokazalo kao pogresno.moj ti je savet da odes u apoteku i trazis lek za proliv, e ako te sramota da to trazis onda pij cikoriju.
ker, kako si ti odgovor ne razumem

Mnogo mi se ti praviš naivan

pretpostavljam da si pjan i da neznas sta pises