Prijava

ajde slikaj blek, da vidim dal mogu da ti pomognem, da ti kazem tacno gde da ga udaris

takmičenje u veseljenju je trebalo da se održi između kućnog domaćina i koga još??

Ne znam radj evo ti tekst pa vidi sam
https://tekstovi-pesama.com/vasilija-radojcic/veseli-se-kucni-domacine/33446/1
A vidi i komentare ima ih samo 3 a dva su kidalice xd

hahah što se mene tiče, tri od tri

Ma ovaj petrin je vise dosadan nego kidalica, zato ovaj ermandov jebe duplo

Ima li nesto kao tablet al da je samo za pustanje filmova i to? Al neka jeftina varijanta, da pustam klincu crtane dok idemo na more, a da ne moram tablet da kupujem.

Hoćeš na more, hoćeš jeftin tablet i mirno dijete tokom putovanja? Sve to? Danas roditelji stvarno traže hljeba preko pogače xD

Ja bih posudio tablet od nekoga, pa mu vratio :-)

каква си беда тилмо јбт

Ima li nesto kao tablet al da je samo za pustanje filmova i to? Al neka jeftina varijanta, da pustam klincu crtane dok idemo na more, a da ne moram tablet da kupujem.

Šta, ne dele vam tablete na kojima menjate slike proizvoda zlatiborca dok pokušavate da ih uvaljate babi koja prelazi ulicu ispred vašeg reklamnog automobila? Oni što reklamiraju pljuge imaju. Menjaj firmu Ćilmo.

Bugarin, njima je dinar ko planina, i posle se pitaju zašto stalno grcaju

Lako je Marko tebi bogatom zemljoradniku da prozivas nas siromahe..

Imam sluzbeni tablet naravno, iam i neki aple privatni, ja bogat vi gowno, al necu to da dajem klincu da ga u trenutku besa pregrize.

Ako ima nesto jeftino neki plejer samo za tu namenu, to pitam. Cuo sam da ima nesto al ne znam kako da nadjem, ako nema cu kupim one krs tablete za peses hiljada.

Tilmo nisam digao one pare da znas

ћилмо, кад идеш на море?

Meni je i dalje neverovatno da Tilmo ima dete.

YouCantHandleTheTruћ
ћилмо, кад идеш на море?

александаркг
Gde ideš NA MORE, tilmo?

Zašto ideš na more, Thilmo?

celtic
YouCantHandleTheTruћ
ћилмо, кад идеш на море?
александаркг
Gde ideš NA MORE, tilmo?
Zašto ideš na more, Thilmo?

Kako ideš na more, Thilmo?