Prijava

Krojacica ne sije nego kroji a sije sijacica

Švalja iliti šnajderka šije.

Jebem je usta švaljava

Ima ljudi izbosne dosta ovde, pa da pitam imaju li preporuciti neki bus iz Banja Luke do Beograda? Jel je ok Lastom?
Za cetvrtak mi treba.

Jedna lasta ne čini četvrtak SKEČ

Četvrtak 14.09.

Polazak u 6:15 - dolazak u BG 12:10
Polazak u 9:30 - dolazak u BG 15:45
Polazak u 12:00 - dolazak u BG 19:30
Polazak u 15:00 - dolazak u BG 22:30
Polazak u 17:00 - dolazak u BG 23:15
Polazak u 23:30 - dolazak u BG 5:10

Sve su ovo Lastini busovi, karta u jednom smjeru 21€

Zar nije 200 dinara do Banja Luke xD

20 uvek fali, to znam, ali posto je karta nemam pojma

Najbolji sajt za iznajmljivanje stanova u Beogradu?

oni koji ti izadju na prvoj strani gugla to su ti najbolji sajtovi.samo kucaj trazim stan ili iznajmljujem stan beograd

Da li je Prvi svjetski rat bio sukob Masonerije i Jezuita?

Jel ima neko onaj strip sa bajaginim pesmama, bilo je popularno pre par godina?

Hahaha. Nisam mislio na to ali je i ovo super. Ovaj strip je nesto na foru smisla bajaginih pesama. Ima neka stranica psihodelija u bajaginim stihovima ali nije to.

Koja je komercijalna opravdanost PGP RTS izvođača, ko to sluša, kupuje, ovi spotovi ne deluju tolko jeftino, jel to neka šema za isisavanje državnih para.

Rađ, ti deluješ kao da se možda razumeš

Za PGP se izdaju albumi u sledećim slučajevima:

-ti si Miroslav Ilić ili Legende, izdavao si albume kod njih pre trijes godina, pa PGP već polaže prava na te pesme i reciklira tvoj materijal Best Of albumom bez osetnih troškova,
-ti si anonimus ili poluanonimus koji tripuje da je kulturna glava, pa skupljaš svoje pare i izdaješ album i nadaš se da će te ljudi prepoznavati iz spotova na RTS-u i zvati da nastupaš u inostranstvu,
-ti si anonimus koji zapravo ima korektan materijal, al si svestan da niko ne želi da ga sluša, al svejedno sebi ispuniš želju iz detinjstva da izdaš nešto,
-ti si Zvezda granda koja hoće da se opere od imidža ljaksea i izdaješ pop album

Komercijalna opravdanost - nula, ali ne samo za PGP RTS, nego za bilo koju izdavačku kuću u Srbiji, pa makar bila i Grand ili neka nova digitalna izdavačka kuća poput IDJTunes-a jer se diskovi kupuju samo na benzinskim pumpama, a broj slušanja na striming platformama je po pesmi mizeran i za najpopularnije izvođače. Ista priča je i sa tantijemama koje ubiraš od Sokoja gde je jedino Vlado Georgiev uspeo da mu legnu desetine hiljada evra godišnje(dok je bio direktor i mogao da šteluje xd).

Znači, generalno izdaješ album kod PGP-a jer si "kulturna glava" i nadaš se da će pare koje si uložio u spotove koji se vrte na RTS-u da ti makar malo dignu rejting kod "kulturne" ekipe slušalaca, da bi neko od njih poželeo da te plati 500/1000/2000/???? evra za nastup. Frajle su klasičan PGP sastav i uzimaju bezobraznu količinu para po inostranstvu - za njih je izdavanje albuma kod PGP-a ispao pun pogodak - gađale su svoju ciljnu grupu, ime im je postalo poznato, a zadržale su imidž kulturnih glavica.

Ili ukratko, daš 1200 evra, za to dobiješ 200 diskova da deliš raji i reklamu na RTS-u.

hvala na iscrpnom odgovoru prijatelju Radjard

http://oi63.tinypic.com/2j5mdys.jpg

zna li neko sto je ova muka vidjite gore vrijeme postovanja bilo kojeg clana pise mi tako 24 sata i jace npr kad udjem na twitter stalno mi pise now now now da je neko izbaca stvari

zna li iko sto moze bit problem tako mi je eo sig 3 dana

putujes kroz vreme unazad

Ja ću ti pomoći jer su mene jebali kad mi se ovo desilo i nisu hteli da mi kažu da podesim vreme na kompu