Prijava

resetuj bios bateriju ili je zameni ali verujem da retko to sjebava se na kompu

to ti je ova baterijica meni je nekad pravila problem da ne mogu vreme da namestim
http://www.microbatteryshop.com/Files/94327/Img/13/varta-cr2032-6032101501.jpg

naravno ovde na forumu nije baterijica :D :D

usporio ti komjuter pa kasni za 24h

hahahah zangecu ima zanimljivije postove od 96 posto vukajlijasa i ono za nos onda kad je postavio bas sam se jako davio

hahaha stavio sliku kako mu curi MOZAK kroz nos i kao ima li neko savet neki dal trevba kod lekara da idem hahjahah

makse druze ono je bio pakao kad se sjetim kako sam majku preplasio opasno tipa pricamo mi nesto random i u nekom random trenutku mene pocne da sikti iz nosa jebote kakav pakao
najgore je bilo dok sam igra dotu jer ladno sam bio toliki debil da sam pusta da mi toci krv samo da zavrsim partiju pakao bez gabrijele

Hahahh kakva slika

A ispod cirlicini somi:,(

Аххаах само точи
Јбт морао сам руком прекрити слику како би на миру прочитао текст

zašto ne mogu da promenim avatar sličicu ja ?

ima mnogo lepih pozadinskih slika kad se aktivira lock screen na win10 stalno se menjaju, ne znam odakle nabavljaju one slike ali mogu da se uzimaju one koje su u kompu, ima tutorijal za to.

jel smo dobili nesto para od uefe za neresen rezultat?

bas me zanima koliko smo dobili

Сваки бод је 120к

Sinoć sam se lešio sa vinjakom i pivčinom, bili smo na nekom fudbalskom terenu i kad se dereš ide dobar eho. Ja sam pevo iz petnih žila ne sećam se ni sam šta, uglavnom glas otišo u kurac skroz. E sad, kacam došo kući uzo sam dva prsta gurno u grlo ispovraćo ono piva i kiseline, a s njima i dosta krvi. Imo sam i ranije kad sam bio klinac slučaj da sam povraćo krv od predoziranja alkoholom, pre svega žestina je u pitanju. Zanima me pošto planiram i večeras da rokam, da li je preporučljivo da pijem (i pušim) i može li se naći neko brzo i učinkovito sredstvo da me oporavi ili da ostanem kući da pijem čaj?

Moj savet je da prestaneš da klošariš sa dvolitrom piva na fudbalskom terenu i učiniš uslugu i svom grlu i svojoj majci