Prijava

Ok si sa 100

Ako mislis 120 nemoj nego stavi 15k dinara pls losa je cifra 120

Баш ми неки лик пре неки дан причао како зна неког лика који стално по свадбама оставља празне коверте на којима пише ''од нас за вас''.

Ako mislis 120 nemoj nego stavi 15k dinara pls losa je cifra 120

Ovaj problem stalno imam hahaha

E kad pseto kaže da je ok, onda ti je to sto posto, on ti se baš razume u svadbe pravi ih češće nego zimnicu xd

Zivojin Misic
Hoces hoces :p

A da, zaboravio sam da si mi našao ribu i da je to to
-_-

Млатони
Duka u Valjevo baš idem :)

E? Ekstra, i ja imam za vikend tamo svadbu kod druga. Možda je moj drug tvoj drug. Bogat sam drugovima. 100e je onda taman, preostalih 20 sacuvaj za gorivo

Nemoj da zaboravljas! Xd

Ja kad sam bio u cacku na svadbi dodjem da gurnem koveru u onu kutiju(odmah na ulasku hotel iako je vencanje dva sata kasnije tek bilo jer smo imali sobu u hotelu tom) kaze lik neki sto sedi pored kutije cekaj cekaj kao ja reko sta kaze samo da vidim jel si potpisan lol ja mu reko duvaj ga slepcino cacani jebeni

Stavim 120 u apoenima po 20 da bude deblja koverta haha

Ok onda 100, fala. Stavio bih ja opušteno 150 nego noćimo tamo pa će na to da ode još 50-60.

Duka jel u Omni?

мајку му не исплати се да идеш на свадбу

Pa jel vam nije platio sobe negde?

50e maximum u tvom slucaju.niste u kontaktu 15 god zna se sto te zove na svadbu.ma 20e i gledaj da pojeds i popijes kolko mozes

glupo je da staviš 120e jer onda ispada kao da si računao, e mnogo je da dajem 150, a neću baš ni 100, pa eto neka bude 120
daš 100 i btk

ma da labo, ako uopšte i odem 50e max

Pa kod nas se i ne stavlja u kutiju, nego daš na ulazi, a on te upiše u svesku. Jbg, palanka, strahuju od praznih koverti, kao da prave svadbu samo da bi zaradili.

Eee nije omni jbg. Dobro je tamo, najbolje za svadbe u Va sig (sig)

Ako je u subotu svadba i ostaješ da spavaš u Va, javi se

Da spavamo zajedno

A sad vidim da si napisao da noćite

Pa jel vam nije platio sobe negde?

Pa hteo je al dolazimo nas skoro 30 iz firme, pa smo mu rekli da ćemo sami da plaćamo

Da spavamo zajedno

Vidimo se, pusa

10k dinara, 100e, 15k dinara. Tako to ide.

Ima li neko za krovne prozore bem vas.

Rađ ti se u to razume

Ako on ne zna burazer njegov zna sig