Prijava

Pa hteo je al dolazimo nas skoro 30 iz firme, pa smo mu rekli da ćemo sami da plaćamo

Haha pa sto jbt? Rezervise vam on sobe tu gde je svadba jer mu je jeftinije nego vama a vama je prakticnije sa tu spavate jer cete se upropastiti a vi mu u kovertu dodate za sobu. Plus dobijete i pica nekog sa svadbe da rgate po sobama na afteru i kafu ujutru i mozda dorucak

Ovo sto kaze ps
Dogovori se sa tim iz hotela da mu da sobe fazon po 500 din manje a vi dodate jos 10,20 ojra po glavi.

Jebote 30 ljudi ko omanja ekskurzija, dobice sigurno neki popust po osobi

Pa nema sta da mu daje popust, samim tim sto pravi svadbu tu sobe su mu jeftinije nego inace
Edit: sale pa isto tako moze i mlatoni da pozove za njih 30 i dobije popust ali ja razmisljam malo.sire: mozda mu svadbu placaju roditelji(99 posto) pa onda oni plate i sobe naravno a oni kintu od soba lepo daju ortaku ostace mu 5-6 glava vise posle svadbe. Mene je nekad strah realno koliko objasnjavam ove zivotne teme ali sta da radim nisam birao sa tim se covek rodi

Pa on nam i rezerviše sobe tu u hotelu u sklopu kog je restoran, samo mi plaćamo. Jebem li ga, na kraju ispadne isto, ovi iz firme ostali skupljali zajedno pa dali po 60 da zaokruže na ravan broj, uračunali što daju za noćenje pa smanjili. A on plaća svadbu iz svog džepa pa ta kombinacija da uzme pare što daju njegovi za smeštaj ne pije vodu xD

Haha slepci ovi ostali xd

Mlatoni, radjard, i ostali hakeri iz han pijeska što čukate te kompjutere, ima li iko predstavu iz čega se sastoji intervju za data entry? Da l' je formalan neki razgovor preko skajpa na engleskom sa poznavanjem stručnih termina i sl., ili je opuštena neka priča čisto da steknu uvid o znanju engleskog? Pa eto ako je neko upućen bio bih zahvalan.

Nemoj da se uzbuđuješ, to pakistanci koji jedva sastavljaju HELLO DEAR I GIVE GREAT VALUE uspešno rade godinama, pa si ti za taj unos podataka PREMIJA, pošto je posao u suštini: evo mi imamo ovih 4500 skeniranih dokumenata, treba neko da prekuca podatke sa njih u eksel tabelu. Nema nikakvih stručnih termina, niti pripreme koju možeš da uradiš pred razgovor, a sve mogu da ti objasne za deset minuta, pa i da najgore natucaš engleski na planeti

Haha :)

Pa vidi, za ovo mi treba malo više od toga kao, pored toga što si naveo moram da poznajem i osnove američkog sistema osiguranja što nije neka frka, pa ću malo da se pozabavim time tamo za desetak dana da izlistam detaljnije

A to me je zanimalo samo, ima li kakav formalan karakter taj razgovor ono da se pripremim za neko prezentiranje zvanično ili jok, ako je skroz opuštena varijanta onda nema frke, nego ne bih da se brukam i popušim ga kad već idem na preporuku

Coa data entry, fazon je da cukas ko blesav, ono sto mrzi njih da rade da unose u racunar gomilu podataka, to ce tebi uvaliti.

A to da li treba strucno zavisi za kakvu firmu unosis, ali uglavnom ne treba

A to neki posao u riltajmu, ja mislio preko neta. Svejedno, kapiram da je razgovor više da vide da li si normalan, da ti opišu šta treba da radiš, pa da im kažeš jel možeš da odradiš šta se od tebe traži, dogovor oko radnog vremena, plate i tako to. A svaki od ovih poslova je drugačiji, tako da stvarno ne možeš formalno da se pripremiš za njega, osim da kenjaš da si radio neki elementarni data entry preko neta, sortiranje slika ili nešto slično(pogledati vukajlija temu: zarada preko interneta)

Kad reče intervjui za posao, moj drugar išao na razgovor za neku logistiku i kontrolu kvaliteta, i dve ribe iz kadrovskog ga intervjuišu odvojeno. Jedna prenese gazdi da je lik kompletna budala i da nikad ne smeju da ga zaposle, a ova druga rekla već u devet ujutru da je ubedljivo najjači od svih kandidata i da nema poente da intervjuišu nikog drugog XD
To mu gazda ispričao nakon što ga je zaposlio :D

Bogvasjebo stante bre polako znam šta je data entry jebemu samo pitam oko formalnosti razgovora ništa više

Pogrešno sam se izrazio rađ, ne idem nikud nego pod "idem na preporuku" mislim kao ulazim u tu priču preko burazera da odradim neko vreme, ja sam skapirao da mi daju pristup sistemu i podatke i da ja tu čukam i čukam i to je to, jako pristojno je plaćeno to kod njih za preglup posao, šta mi teško da probam da se mlatim s tim jedno 2 meseca, a on ne zna da mi kaže o karakteru razgovora pa reko' ovde da se informišem, videću tek da l' ću da se bakćem s tim

Ta prva riba je garant neka što je završila psihologiju u roku i tripuje da je karl gustav jung

A ova druga je korektan lik za popiti pivo ako je razgovor bio kako meni pada na pamet sad, verovatno je prosuo neku foricu šovinističku kao i ova se Z G R A N U L A

Ma to hteo da ga zavadi sa ovom prvom xd

pitanje za raju...
kenjaju da se nesto novo desilo posle 5og oktobra.
A sta se zavrsilo tog 5og?
nije vezano za boga slobu

Sanitarni mamiš nas da bacamo bedne skečeve jbg.

nije losa namera.
danas se na sljaci zajabavali na temu,pa zato :)

Pa podijeli s vukajlijašima, nemoj da raznorazno pitaš, a imaš i temu NOVI IZMIŠLJENI VICEVI, tamo nema osude ni za kakav skeč, ne teraj nas da žajkujemo :D

raja, nema veze. nije da je bas sada nesto strasno,pa da sirimo. mislio sam,mozda se neko seti :)
Edit:a i fora je iz klinackog doba.al opet sto bi rekli ovi fini simpa