Prijava

Samo je problem što se ženi svidela ideja i sad ne znam kako da joj kažem da neće ići. Xd

Brate šta pričate, celt lupaš malo. Evo sad sam u Bergamu, sutra u pola 12 idem za Niš. Došao sam 17. iz Niša u pola 2 let. 11e po osobi je bilo u jednom pravcu. Znači nit su letovi u 5 ujutru nit su uveče da ne možeš da stigneš u hotel. U Bergamu na aerodromu imaš buseve na svakih 10 min za centar Milana, 5e je karta po osobi. Nikakva rezervacija ne treba, ja sam odmah uleteo u jedan koji je krenuo posle minut, nisam čekao ništa. Iz Milana isto ka Bergamu od 4 ujutru kreću busevi od glavne autobuske, na svakih 10 minuta. Isto rezervacija ne treba.

Bg-Niš ima Gea Turs kombi prilagođen tim letovima, 1500 din u jednom smeru, kupe te na kućnoj adresi i tamo te ostavljaju na aerodromu.

Tilmo, izabereš termin i ne čekiraš ništa dodatno što ti nude. Znači ne biraš sedišta, dodatni prtljag i tako to. 9e ti je karta u jednom smeru za te termine. Tako sam i ja prvi put čekirao nešto dodatno pa mi izašlo 150e. Znači ništa dodatno, samo klot sa ručnim prtljagom

Kolko smestaj placas, jesi neki hostel ili hotel?

Brate, sad gledam da l sam nešto zajebao. Ako kliknem na dva odrasla, ispada mi nekih 40e, ako dodam bebu koja sedi u krilu, 100e. Koj kurac jbt?

Tj to je bio plan dok sam mislio da su karte 20e, ovako da puknem 100e za avion

Mislio si da ce vas troje da leti za 20 evra povratno?

Ps, ima neki sajt al nije onaj buking i to gde izbacuju najskuplja sranja. I za pristojne novce nadjes vrh smestaj. Samo sam zaboravio adresu, cu pitam ovog druga sto mi je rekao.

Kolko smestaj placas, jesi neki hostel ili hotel?

Airbnb. U Milanu soba za dvoje za dva noćenja bila 70ak evra, sad u Bergamu jedno noćenje 50ak

airbnb za smestaj ili booking da drkas svaki dan. Tj rezervises nesto sa fri otkazivanjem I cekas da li ce nesto da ti se pojavi. Jer moze da se desi da ti lupam tri dana pred polazak iskoci hotel 60 posto snizio cenu jos jedna soba im ostala. Nije na nivou statisticke greske,desava se. Otkazes ovo sto imas I platis odmah to,te snizene su uvek bez moguceg otkazivanja.

Da, taj air je u pitanju.

Do jaja. Ja sam inace, kao sto su neki mozda primetili, totalno tehnoloski nepismen jer i ne zelim da budem pismen jelte. Nije da nisam putovao po evropama al ja sednem u kola i spucam gde mi se ide pa kad stignem vidim nesto da mi se svidi i tu odsednem ako ima slobodno. Tako sam i proletos u prag otisao, sportsku torbu sa gacama u gepek i cao ali ovo je bas jeftino u picku materinu bukvalno svaki mesec da odes negde na vikend da se iskuliras

Pa jbt do milana put kolima izlazi sa vinjetama i stajanjem usput oko dve glave idi u picku materinu

Brate šta pričate, celt lupaš malo. Evo sad sam u Bergamu, sutra u pola 12 idem za Niš. Došao sam 17. iz Niša u pola 2 let. 11e po osobi je bilo u jednom pravcu. Znači nit su letovi u 5 ujutru nit su uveče da ne možeš da stigneš u hotel. U Bergamu na aerodromu imaš buseve na svakih 10 min za centar Milana, 5e je karta po osobi. Nikakva rezervacija ne treba, ja sam odmah uleteo u jedan koji je krenuo posle minut, nisam čekao ništa. Iz Milana isto ka Bergamu od 4 ujutru kreću busevi od glavne autobuske, na svakih 10 minuta. Isto rezervacija ne treba.

ma nemam pojma kad je let, pricam ovako generalno da se pogleda to, jer sam dok sam bio student jednom u rimu tako morao da cekam voz za bari valjda u 5-6 ujutru jer kasnio vec kasni let iz dablina, a u 1 ni da uzimas hotel, ni da ides u grad, ni da cekas. studentsko govno.
puno puta mi se desi tako kao aj ovo jeftino, pa onda ukapiram da moram iznajmljujem auto, ili da ostavljam na aerodromskom parkingu i tako ti kurci, i ode cela low cost poenta u kurac

Bohore kakvo je pečenje u embe

kako to da ribama nikad nije hladno?jel to zbog njihove koze?temperatura vode ne mze da bude ispod nule, ako je recimo 5 stepeni covek se brzo smrzne dok ribe borave u vodi bez problema.zasto je to tako, jel moze neko da objasni.neki ribolovac ako ima takvih

Mr. Robben ti peca naći ćeš ga na kladionici

super, potrazicu ga

da je andrija mladji bio bi glavni jutjuber.kako moze ovako da se majmunise u ovim godinama sta je ovom coveku

Daj neke sugestije Bohore za pečenje, mesta neka top