Prijava

U regionu Beograd ne sad baš Bibac

Dragović ako ćeš na glavnoj ulici i ima Lakoćemo u Đurincima kad kreneš za Sopot jebe al bukvalno
Mb je na glasu jebali ga Dalmatinci njegovi. Lik bari meso prvo, pre pečenja u vrelu vodu 10 min
Napuni se vode, ne gubi na težini, kožica ne može da pocrni i kad se ohladi u drvo se pretvara

Dobro, zapamtio sam fala :)

U Bibatz soju rokaju verujem

Oće neki drug u MB da idemo, videću drugi put možda da probamo ta mesta što si rekao. Al u svakom slučaju za dezert zna se - u vardarac :)

Hahaha
Vardarac pojeba :-D

Плагијат
Једини прави је Uvuvwevwevwe Onyetenyevwe Ugwemuhwem Osas

Bohore, zašto gugl kaže da je Vardarac "trajno zatvoren"

nije losa fora,malo sam se nasmejao ova faca sa oreolom i to
i
nace

e,vucicupederu,koliko si ti operecen jednim likom koji jos i ne zna za tebe da postojis,a ti mislis da ga sjebavas s ovim i sa komentarima na blicevima,fejsbucima,tviterima,jutjubo komentarima,vukajlijama itd samo odu u vetar tvoja kenjanja i ni na jedan nacin ne doticu vucica,ne gotvim ga ni ja nesto,al probaj da te boli kurac(ako ga imas,a ne bi se reklo da ga imas :))...pa vucicu i politicarima uopsteno je i cilj da paljevine poput tebe posvete svoj zivot kenjanju na netu o njima i ti si jedna od takvih zrtava...pustaju vas da tripujete da dizete neke revolucije,a ne dizete ih,nego mislite da su ta kenjanja na netu revolucije... i onda ti tako kenjas o vucicu ceo dan i osecas da si nesto postigao i to te je primirilo dovoljno da se ne cimas da uradis nesto konkretno oko toga oko cega pises...bukvalno je internet za politicare mesto gde salju one koji bi se borili protiv njih da se izduvaju i svoj hejt umesto ka njima bace u internet prostranstvo

gvozden recimo ima protiv onog kako se zove politicara al mislim da njega boli kurac i da iz zajebancije je napravio onu fb grupu,a opet je odradio 7 puta nesto konkretnije nego ti...al opet nedovoljno da dotakne tog politicara,mada mislim da nije ni tripovao gvozden tako da dize revoluciju nego mu je to nacin zajebavanja

organizovani protesti i slicno preko neta su vec druga stvar,oni barem shutnu malo politicare ako nista drugo

Jel moguce da su posteri i reakcije ukinuti iz politickih razloga? Dobijam neke dojave sa raznih strana pa me bas zanima sta vi znate o tome

брт договорено је да не причамо овде о томе да нам и форум не угасе, тад су нам и форум угасили привремено баш јер се повела полемика о томе... па оно, немој јбг.

ollanik
nije losa fora,malo sam se nasmejao ova faca sa oreolom i to
i
nace

e,vucicupederu,koliko si ti operecen jednim likom koji jos i ne zna za tebe da postojis,a ti mislis da ga sjebavas s ovim i sa komentarima na blicevima,fejsbucima,tviterima,jutjubo komentarima,vukajlijama itd samo odu u vetar tvoja kenjanja i ni na jedan nacin ne doticu vucica,ne gotvim ga ni ja nesto,al probaj da te boli kurac(ako ga imas,a ne bi se reklo da ga imas :))...pa vucicu i politicarima uopsteno je i cilj da paljevine poput tebe posvete svoj zivot kenjanju na netu o njima i ti si jedna od takvih zrtava...pustaju vas da tripujete da dizete neke revolucije,a ne dizete ih,nego mislite da su ta kenjanja na netu revolucije... i onda ti tako kenjas o vucicu ceo dan i osecas da si nesto postigao i to te je primirilo dovoljno da se ne cimas da uradis nesto konkretno oko toga oko cega pises...bukvalno je internet za politicare mesto gde salju one koji bi se borili protiv njih da se izduvaju i svoj hejt umesto ka njima bace u internet prostranstvo

gvozden recimo ima protiv onog kako se zove politicara al mislim da njega boli kurac i da iz zajebancije je napravio onu fb grupu,a opet je odradio 7 puta nesto konkretnije nego ti...al opet nedovoljno da dotakne tog politicara,mada mislim da nije ni tripovao gvozden tako da dize revoluciju nego mu je to nacin zajebavanja

Ollanice digao si se u mojim ocima za 23.7% svkcst

Da da, prerealan post.
Gvozd ima mere i stila govnar prokleti