Prijava

e, makaron, kako doktor utvrdi bez brisa da imam bakteriju i da mi treba antibiotik, a to rade nonstop

Tako sto jebeno dodje 850 ljudi sa istim simptomima, teraj ih u kurac, svima onaj sto imam procenat na njega.

Danas svi bolujete od leukemije pozdrav

Радјард Куплунг
hahah torazulu, inhaliraš se konjskom mašću fazon, jel me jebeš

Brate, brijem se brusilicom i ispiram usta azotnom kiselinom...
Setices se ti ovoga kad ti lekovi ne rade

setio se već dvaput noćas, al prođe

Upravo sam saznao da ćirilica nije bila prvo pismo u svemiru. Ta čast pripada pismu koje je bilo na nemačkoj V-2 raketi, koja je prva prešla barijeru od 100 km visine, koja se danas smatra granicom svemira. Međutim, V-2 je bila sub-orbitalna raketa, pa bi se vratila na zemlju i eksplodirala pri udaru.
Da li to znači da je ćirilica onda prvo pismo u orbiti?

Kaži ženi da hrvati ni nemaju svoje pismo.

ћирилица је прво писмо у свемиру јер је јебига и планета земља свемир а познато је да су сви народи настали од срба чија је ћирилица у употреби ево већ 8 милиона година биће следеће године

то су подвалили немци да нас прикажу као много млађи народ шатро дошла два грка и измислили глагољицу хаха ма дај

A rimsko pismo, grčki alfabet, egipatski hieroglifi?

па све су то варијације на ћирилицу

Ako Bob Ros nacrta preljubaznu sliku za pola sata - sat, zasto je onim zajebantima Pikasu, DaVinciju itd trebalo po 5 godina da nacrtaju nesto?

zato što Bob Ros stvara Premia/Delhaize "umetnost" koja nema nikakav dublji kontekst i služi za razonodu

Pozdrav Maestro kako je?

Evo ovih dana samo na traktoru i koljevinama