Prijava

Cuo sam sinoc jednu pesmu samo 2-3 reci nesto tipa " na drogama il u tesnim sobama" tako nesto glas otprilike Aleksandra Bursac/Ilda Saulic ili eventualno Edita daj nadjite mi pesmu pevam po ceo dan na drogama na drogama gledaju me ljudi ko budalu

ALO BRE

Pozdrav momci, nisam ovde svratio godinama i primećujem da nema sekcija za postere i reakcije. Kad je izbačeno?

Jos tamo negde kad je Vucic bio u opoziciji

Tamo negde krajem januara.
Kaizen kaže da treba da se vratimo korenima.
Pametna deca su davno shvatila kada ih negde ne žele i otišla sa sajta.
A ovi nedokazani smo ostali.

Skocimise legendo imas od mene karton pica po izboru

Pa vrti se ovo jebate dobra pesma

Dobra bre pesma ova

Ima li ko neku dobru masinicu za brijanje da preporuci?

https://images.esellerpro.com/2295/I/304/63/150S-1.jpg

Oko 4 godine ga imam, mislim da je sad u roda tehnici oko 4k, sasvim pristojan aparat za te pare, prvi mi je umro doduše ali dok je još bio u garanciji pa mi dali nov koji funkcioniše evo preko dve godine bez problema, pere se bez frke, e sad puni se i mislim da mu je mana što baterija ne traje za više od 3 brijanja od po 10-ak minuta i što ne može (onaj stari nije mogao, nisam sovim probao) da se nakači na kabl kad se isprazni i da odma' radi tako, ali za ovo nisam sig

A imaš i one skuplje nadrkane isto braunove ali mislim da je to isti kurac

Ja brijač klasičan nisam uzeo u ruke otkad ovo koristim, e sad ja nisam nešto ažuran s tim jbg obrijem se jednom u deset dana u proseku pa ti proceni sam

Ovaj imam već recimo tri godine i jebeno šije. Oko 90-100e kontam da je kod nas, ali kida. Brijem se xy puta sa jednim punjenjem, vodootporan je apsolutno, imaš standardno 12 podešavanja za trimovanje (od 0.5mm do 10mm). Baterija traje oko četiri sata, a ako sređuješ bradu sređuješ je max desetak minuta. Plus ti je sa druge strane sečivo za detaljnije oblikovanje.

tps://www.philips.co.uk/c-p/QS6141_33/styleshaver-waterproof-shaver-styler-with-aquatec-wet-dry

каква му је графичка?

Gde je i šta radi Toma Nikolić?

e nzm sta da ti kazem danas se ne osecam najbolje -.-
http://www.vijesti.me/media/cache/c7/c1/c7c1f44c6bcd6e5090dd33e20e3697fe.jpg
ali uvek je bitno imati kraj sebe osobu koja ti znaci i koja i najtmurnije dane ulepsa tako da se ipak na kraju dana osetis ovako
https://upload.wikimedia.org/wikipedia/commons/a/a2/Tomislav_Nikoli%C4%87_official_portrait.jpg

Ljudi imam jedno pitanje, malo je kontroverzno, retko ko ga postavlja, a ja uvek kritički gledam na stvari. Dakle: Šta ako je Isus bio prevarant i govnarčina i Rimljani su imali potpuno pravo da ga skenjaju i njihova odluka je ispravna?

Najverovatnije drlja pičku Dragici, sada imaju višak slobodnog vremena.

Јудаизам види Исуса као лажног месију. Према талмудском предању, Исусова мајка је била сиромашна јеврејска девојка, коју је муж, столар по занимању, отерао због прељубе са римским војником по имену Пантера. Напуштена од мужа и презрена од друштва, Марија је родила Исуса. Због беде и сиромаштва Исус је отишао у Египат, где је изучио магију.

Mnogo mi više pije vodu ova priča nego priča o seksu svetog duha i device marije, nakon čega je ona ostala devica

Да те питам Маре Мајестро које верске опредељености сте?

Nikakve ali mozda predjem u jevreje jer mi se svidja ova teorija o Isusu