Prijava

Sale d snajperist
Ja mislim da uzmes VOX trebas.
i TESLA nisu losi

Ja sam bre mislio Crown ili Vivax.

Vivax je odlicna marka za pare koje dajes
Ne Zajebavam se

Ja sam za tepezariju tražio neki najjeftiniji, čisto da ne propustim nešto ako gledam. Uzeo fox neki, golo govno. Mialim, meni služi svrsi, al samo za takve stvari i može, kuhinja, spavaća soba, eventualno dečija. Mada bih i za dečiju uzeo kvalitetnije nesto.

Samo da pozelim srecno i uspesno podizanje akcija vama koji to mozete

Gledao sam nesto ovakvo da uzmem: https://www.tehnomanija.rs/televizori/samsung-tv-ue55m5672auxxh.html

Ali opet, razmisljam da je bolje nesto od 49 incha za znatno manje pare.

Nego me zanima ako ima neko iskustva sta preporucuje. Eto ja sam imao iskustvo sa LG-ijem da je poceo da umire nakon dve godine, a dve godine ima garanciju npr.

Bohore, nesto sam skeptican jebiga. Ne znam ni ja iz kog razloga jer pojma nemam o Vivaxu, ali znam da je Fox govno.

Na koliko herca ima osvezenje taj?

Cor7ez
Na koliko herca ima osvezenje taj?

Nigde ne pise a i ne mogu da nadjem. U sustini, izgleda da svi ove serije rade na 240hz. Sad koliko je to tacno.

Al za 100k dinara, svaki je dobar realno.

Jes u pravu si. Ali verovatno ce biti neki od 49'' za 60-70k. Zid mi je prazan tako da sta god da se stavi, bice okej.

Znam 3 Vivaxa tipa što rade 4+ godine
I oni veliki sa kutijom pozadi i tanki

Mada, ovo što kaže boh. Neam pojma realno kakav je vivax, al kažeš da nemaš keš, hićeš nešto na rate i izbaciš se sa teveom od 100 hiljada dinara.

Realno za upola manje para možeš da nađeš ok tv sig.

Cor7ez
Mada, ovo što kaže boh. Neam pojma realno kakav je vivax, al kažeš da nemaš keš, hićeš nešto na rate i izbaciš se sa teveom od 100 hiljada dinara.

Realno za upola manje para možeš da nađeš ok tv sig.

Pa nemam da dam 100k u kesu, ali da podnesem 10k mesecno mogu. Al opet bolje 7k + 3k na Arminove NBA tipove xexe.

Da se nadovežem na priču.

Bila norvežanka kod nas, što izdaje burazeru kuću tamo. On je doveo. Sad on joj pričao kako je kod nas, da je otišao zbog lošeg standarda i to, klasika.

Ja kad sam bio tamo, isto pričao jbg, to je istina. Al privuklo mi pažnju dok sam pričao, kako me je tugaljivo gledala, ono kad sam pomenuo 200-300e prosecne plate. Čak mi je i zasmetalo, al kad pogledas žena nije radila ispod 3-4k evra, pa kontam sad kolko je mislila da smo beda.

E onda, dolazi ona u Srbiju, nikad joj noga nije pre toga kročila ovde. Dovede je burazer u kuću kod nejga, a ono naše klasično naselje, 2-3 sprata zidane kuće, ova isfleširala, očekivala neku siriju tipa.

Bila kod mene kući, stan fensi sredjen a ja joj kukao, bila kod jos par ljudi, to televizori, telefoni, sve to najnovije.

A onda je burazer izveo u grad, kafana Stara Srbija u Nišu, klasično fensi mesto, doček sad koštao oko 100e.

E tu je baba norvežanka shvatila da su oni niža rasa, kaze burazer da je ušla kafanu i isfleširala jer su svi oko nje bili ono armani, versaći i ostala naša prostačka dokazivanja.

Sve u svemu, otišla baba pogubljena nazad za norvešku sa milion pitanja u glavi. Xd

E da, kad je bila kod mene, keva napravila našu klasičnu gozbu, ono meze, milion salata, sireva, suhomesnatog, pita, pa posle čorba, paprike, pečenje i roštilj, uz brdo alkohola. Hahahha to je bilo najjače, pola pojedeš i popiješ, deo odmah u kantu aukurac. Bakuta doživela kompleks niže vrednosti ahahahah.

Elem, gle ga ovaj naš, nema para al daj tv od 100 000 dinara ukurac, to je poenta. Xd

Hahaha. Imas pravo jebem te usta. Al' smo ceo zivot u kreditima i dugovima, a njih boli kurac. Kad oce TV od 2000e kupi ga i ne razmislja da l' je trebao onaj za 500e manje a tih 500e da ulozi u nesto drugo.

Tilmo mag kome keva sprema trpezu da se pola baci automatski koliko je to sve u izobilju a neki dan pita je l dosta 300 grama mesa po osobi
Pa druze nemoj da nas zajebavas ovde

Pa to sam ja spremao, ja ne volim da se baci. Keva je rasipnik!