Prijava

Ne vadi cip, ali ima 2 mobilna telefona, ostavlja podatke na standu u maksiju i stavlja sliku novog pasosa na fejsbuk.

To ostavljanje podataka po maksijima, ideama i ostalim kurcima je vrlo ozbiljna stvar inače.

Primetili ste da kad vadis obicnu lojaliti katricu, trazi ti pun kurac podataka, ono, samo jos dnk da uzmu.

Al to im je analiza tržišta, program prati sve kupovine i filtrira. I onda ima profil ozenjenjegog muskarca, ima faks, radi, kupuje to i to u 80% radnji. Odmah gledaju zašto u onih ostalih 20% nije tako i prave akcije za njih.

Takođe, mogu da filtriraju po dobavljačima za svaki artikal. Pa recimo dodjem ja, a oni mi kazu, vidite, mi imamo ciljne grupe za vaše proizvode po regiji. To će vas koštati toliko, da saznate. A to je mnogo preciznije od nilsena u kog se svi kunu.

Tako da, kad vam ponude da popunite karticu, vi ste njihovo zamorče.

Verovatno ste znali, al eto da podelim sa vama.

како да га прате преко личне кад чип нема напајање

Ne mogu ti ništa.

Ali ima ljudi koji hoće da ti ukradu ličnu, kupe na tvoje ime WinWin, Tehnomaniju, Maderu, uzmu franšizu za Lidlo i Ikeju, otvore BelgrejdVotrfront firmu i kupe 27 stanova u Bugarskoj. To je već zajebano.

Zivi u prnjavoru, radi takodje u prnjavoru kao kamenorezac, radijus kretanja mu je kuca-posao-prodavnica ispred koje loce pivo takodje u prnjavoru sto znaci da ne izlazi iz kruga od 500m, u aktivnom kontaktu je sa 14 ljudi ali NECU TAJ CIP NECE ONI MENE DA PRATE MAMU IM JEBEM PU

Vidjeh juce ono sto je srpski patrijah reka za Vucica i iznervirah se i sinoc igra mi drug sa nekim srbima smite kako sam osuo bio paljbu po njima druze kleo i zakijeva sve po spisku nekih 5 minuta i bilo mi je lakse zivota mi

edit: a jbg ovo je trebalo u podijeli sa likovima temu ali moze i odje

Gde biste u Srbiji preporučili kupovinu kaputa, trebae mi novi u skorije vremea nemam inspiracije? Je l naručivao kojim slučajem neko iz Gagliardi eu (pošto u Srbiji imaju mali izbor)?

HiM STOP zara STOP Terranova STOP

HAHAHAH PERI D PLATIPUS za 3,2,1...

у тифанију ако ниси глупан

АХАХАХАХАХ ПЕРИ Д ПЛАТАПУС

не брт озб сад остр само у тифанију за невелике паре добијеш капут који јебе мајке годинама

Hahahaha jebeni peri d platapus

Koji TV da uzmem za neke malo ozbiljnije pare? Ne treba mi neko čudovište i 4k rezolucija. Niti mi treba 3d, ali neki smart tipa 49-55'' za dnevnu sobu. Treba mi nešto što ima po ovim radnjama što daju na rate, nema pare u kešu da dam jebiga, a čuo sam da je najbolje od Mađarština. Recimo kod kuće imam neki LG 3d smart uzet pre dve godine, ali napravljen da radi 2 godine pička im materina. Posle dve godine počeo da blica na nekih 15 minuta. Koliko sam ja skapirao Samsung je trenutno najpouzdanija opcija.

PuppetMaster
Uskok odakle si?

Živim u Beogradu ako te to zanima.

Ne, nego bas odakle si.

Ja mislim da uzmes VOX trebas.
i TESLA nisu losi