Разноразно питање

  1. Bolje mu parce baklave ostavi haha

  2. Mada ako ga vec imas ako ne nema ga legalno vide da kupi se

  3. OPREZ Smrtonosni otrov "kreozan" u najgorim mukama ubija pse
    одличан начин

  4. Ja bolji film nisam odgledao 5 godina fazon
    Jebe
    Je be
    http://www.imdb.com/title/tt4857264/

  5. Па онда замоли комшију да се отараси кера ако сте толико добри, јебо вас кер обојицу.

    На крају недужно псето мора главом да плати да висте вас двојица и даље да глумите добре комшије. Лицимури.

  6. Papet je shvatio trol. A bilo bi preLJepo da ti neko mrzak to gricka, a ti ga gledaš. A sve zdravi sastojci LOL

  7. Mitke, šta si ti peta neka ovde, de je tu logika ja pitam komšiju on neće, posle kad mu lipše ker ko je najsumnjiviji pa ja normalno. Što bi se svađao sa komšijama bezveze.

  8. Mitke i debeli pacov nisu jebali od vremena pa do sad

  9. Мени су отровали кера. Да знам ко је то урадио од цријева бих му шкембиће направио. Најподмуклије нешто што може човјек да уради је да подвали наивној животињи само да би напакостио другом човјеку.

  10. A gresis brate, nece on da napakosti drugome nego bas keru

  11. Ма нек ради шта хоће, боли ме курац. За свог кера кољем.

    Једино нек припази, можда му је и комшија неки сличан мени.

  12. Upravo pisem poduzi post o tome kako sam otrovao kera nekom bosancu iz Bijeljine dok sam bio kod rodbine tamo.

  13. mitke ne sudi o meni ako ne znaš moju priču

  14. Jel mogu (i kako) sad npr za 500e da kupim deonice Ferarija npr i da mi isplacuju dividende itd?

  15. Elektroprivreda Cg je jedne godine isplacivala dividende, ako je vrijednost akcija bila oko 20 000 isplatili su tipa 200e.

Rekli o sajtu

Definiše se sve i svašta. Tako se mogu pročitati definicije baksuza, alapače, čitulje, smrti, rezervoara za smeh, kolateralne štete, Živojinović Velimira, zvanog Bate, dnevne svetlosti, gospođe džem!, Brus Lija… „Je l’ ti puši ćale?”, „Je l’ mogu u WC?”, „Chuck Norrisisati” i još mnogo toga može se naći na ovoj internet stranici. Zato ne iznenađuje što se mnogi kad jednom dođu, ponovo vraćaju na nju. Neki čak postaju i zavisnici, pa traže od moderatora da ih banuju, poput jednog studenta koji je zahtevao da mu zabrane pristup na nedelju, dve dana da bi mogao da uči.

Status Magazin · April 2009.