Разноразно питање

  1. Маестро ♦
    Smatra za mene da sam lep, duhovit i pametan sto mi isto imponuje i sto mi je bitno u vezi. Inace nije neka sprdnja od veze, bas je ozb i zenicu se u narednih godinu dve

    pre 2 godine

    jel si se ozenio mustafa

  2. Gde mogu jeftino da se kupe originalni diskovi za soni trojku?

  3. Haha djoksara ostavila me pre 4 dana, tacno kad si ostavio post

  4. nisi joj posvecivao dovoljno paznje

  5. Jebem li ti ja labokv malo mater da ti jebem slepcino jedna sugava jesi cuo mrs

  6. ja tebi mnogo jebem mater

  7. sta kako sam dodjem ovde sa najboljim namerama, da posavetujem, utesim ako treba, a docekaju me sa psovkama bez razloga.nekog banuju za psovanje majke a neki mogu da rade sta im se prohte

  8. Jebiga, glavno je uvek bilo - NENASEDAJ NA PROVOKACIJE. Ali eto šta je tu je, i ti si njemu jebao mater tako da nema mesta nervozi.

  9. Ljudi koji ne jedete hleb. Kako?

    Aj kapiram za rucak uz kuvanje neko i to. Al za dorucak ili veceru, mora lebac jbg. Kobasice, pastete, pavlake kurce.. Uz sve mora lebac

  10. Pašteta bez leba ke otužna
    Nije moguce za jesti

  11. trivunovicu jedi govna

  12. Pasteta je sitotinjsko jelo a sva sirotinjska jela idu uz hleb.

    Ja i pomfrit jedem uz leba sirotinja teska sam bio pa ostala navika

  13. Sirotinja bili sad bi da se vrati

  14. Doduse smanjujem po malo ali spor je to proces, sad sam na malo manje od pola hleba po obroku

    Inace ovo sto kaze papet mi glupo bas, ja bas uz kuvana jela tipa pasulj, grasak, boranija, kupus itd derem leba ko lud a uz nekuvano tipa snicla mogu dosta manje ako jedem krompira ili pirinca itd

  15. Mislio sam u fazonu kao mozes jesti pasulj, grasak itd bez leba, te neke obroke sto se kao za rucak spremaju. Al kako pecena jaja fazon, pavlaku itd bez leba ta ajte molim vas

  16. pecena jaja nesoljena bez leba full

  17. Brate ovaj naš kupovni hleb kurcu ne valja, kao pena je. Možeš da pojedeš ceo lebac i da ti ne bude dosta. Zato je i teško da smanji čovek na razumnu meru jer smo navikli da se natrpavamo sa tim sranjem. I onda kad keva umesi domaći hleb, pojedeš jednu krišku i zasitiš se baš.

Rekli o sajtu

U subotu, 27. novembra 2010. u Klubu studenata tehnike biće održana smotra sadržaja popularnog šaljivog sajta. Vukajlija je mesto gde se Internet zajednica okuplja kako bi na duhovit i originalan način definisala reči i izraze, sleng termine, našu svakodnevnicu i aktuelne događaje, po paroli - „Ovde možete da definišete sve ono što ste oduvek želeli, a nije imao ko da vas pita”.

Mondo · 25. Novembar 2010.