Разноразно питање

  1. 20 kamiona vuku kamen iz Arandjelovca za Dolovo-Pancevo
    Po 2 ture za jednu pandurski smenu od 7 do 7
    80 prolazaka 40 punih po 500 dinara 40 prazni kad se vracaju po 200 dinara
    Svi moraju da prodju Mladenobavkom gazelom naravno gde ovi stoji jelte
    Neki ljudi staju i sami daju im pare jer si sad neke nerealne kazne za nemanje licence listica itd itd
    Pa izracunaj
    A gde je ostalih 20 k vozila koja prolaze tu

  2. Koji ono film bese ishvaliste ne mogu da nadjem, spanski neki?

  3. Ima jos 3 Spanska da kidaju kad odgledas ovaj trazi

  4. Ajde ajde zahvalices mi za 2 sata

  5. Aj napravimo telegram grupu?

  6. Ajde ne, skupo kuckati.

  7. A i ko će morzeovu azbuku da uči.

  8. Usput ima li ko od vas napade panike i kako se bori protiv istih?

  9. A jbg onda, kako se pičke bore protiv toga?

  10. Moraš da pojasniš kakve napade panike? Rendom ili je vezano za neke konktetne situacije.

  11. Konkretne situacije. Trudim se da ih izbjegavam al nekad te skače. U posljednje vrijeme sve češće.

  12. kapiram da moras ici kod lekara,pa da te on uputi kod psihologa ili psihijatra.samo sto te oradinacije nisu kao iz filmova.neko te slusa i te fore.vise je kao iz rezident ivla neka varijanta u cekaonci.
    bez lekara ti ostaje da to platis privatno.sto kapiram da nije bas jeftino.
    da ih sve izbegnes, mozes otici i kod homeopate nekog.to je najeftinija varijanta,a moze da pomogne.
    ili kazes ja sam od knina i tiltujes po kuci dok se ne slogiras.sa 36 god.

  13. Daj neku konkretnu situaciju. Realno, napadi panike su česta stvar. Ja sam imao ozbiljne seminare i vrhunske predavače na mnogo tema, deo je bio i oko toga. Doduše ovo je vezano za posao, prezentacije pred poslovnim partnerima, javne nastupe i sl, ali imam dosta materijala kako prevazići to.

  14. Probaću sam da ih se riješim jbg, meditacija i tako te stvari, pa ako ne upali, psihologu ili u kafanu tamo u mom kraju, tamo obično riješim sve probleme lol

  15. Ti da si ih sam rešavao ne bi pitao ovde za pomoć, ne bih da te plašim ali...

  16. Ne treba Tilmo, evo doktorku sam zvao, ima ona poznanika psihijatra, zakazala mi je da popričamo malo.

Rekli o sajtu

Na pitanje: „Ko je bio Mocart?“ duhoviti posetioci internet sajta Vukajlija, rečnik slenga, odgovaraju: „Svestrana ličnost. Čovek koji je komponovao muziku za Nokiu. Inače, bio je poslastičar i izmislio je Mozzart kugle. A voleo je i da se kladi...“

Danas · 06. Novembar 2008.