Разноразно питање

  1. I ja ne bi kera, imam macku doduse persijsku, macak tacnije ustrojen ali mi I dalje jebe nogu kad spavam ne znam kako

  2. Nikakvu zivotinju ne bih drzao u kuci. Osim ribica eto kapiram da one bas ne mogu da smetaju ako smore roknes u vc solju pa nek se snadju do save nekako

  3. Koliku platu ima policajac prašinar, onaj što završi samo onaj kurs od godinu dana?

  4. Crvenouhe kornjače puštene u prirodu naprave takav ekološki haos jer su jebeni predatori u odnosu na ove naše smotane kornjače.

    I ne oslijepe jer je voda loša već oslijepe jer 95% nemaju jebenu UVA/UVB neonku koja je obavezna tzv. dnevnim reptilima.

  5. ne bih se zajebavao s tim, kad bih se odlučio na to, samo ful paket, komplet terarijum, podloga, sva neophodna "infrastruktura" za normalan život životinje xd

  6. Koliku platu ima policajac prašinar, onaj što završi samo onaj kurs od godinu dana?

    Prvih 6 meseci mu se nesto odbija zbog tog boravka na kursu, posle toga oko 50k.

  7. Pas je najjaci ljubimac nemoj da se zajebavamo ko ima uslove naravno
    Konj takodje al vise treba za to al i konji jebu

  8. Tako sam i ja čuo, al mi zvučalo previše. Veću platu ima od nastavnika jbt.

    A oni što su išli 4god u školu za pajkane, kolko oni onda imaju?

  9. Konj takodje al vise treba za to al i konji jebu

    Sa onolikom kurčinom nije ni čudo #skech

    Sam ću da odem, ne morate da me terate xd

  10. 35 k imaju 6 meseci posle Kursa
    45 posle i beneficije i tople obroke i kurce palce

  11. Pa plata ide gore po godinama staza itd

  12. A komsija je komandir brigade bio u Bgu u Dacicevo vreme difovac itd bikcina posle presao kod ovoga u kabinet vodio 120 ljudi imao je 120 k i kola sluzbena da putuje svaki dan Bgd-Koracica

  13. Pffff pa to je više nego duplo manje od komercijaliste koji trči po terenu i ima službena kola xd

  14. Samo nema beneficirani staž mada nismo sigurni za to...

  15. Ma ima tilmo beneficije jer prelazi 300km u lokalu po nisu dnevno

  16. 45 hiljada i oni štrajkuju?! Šupičku materinu, uzmu još toliko što orobe na putevima i malo im.

  17. Orobe toliko ali za dan ovi u Mld

  18. A jbga Boh, skupa janjetina lolo

Rekli o sajtu

Na sajtu vukajlija.com definisan je pluskvamfutur I i II , poseban morfološki oblik glagola, kojim se služe političari kada govore o ulasku Srbije u Evropsku uniju.

Kurir · 20. Februar 2011.