Prijava

Podesi vreme na kompu brate to i ja znam

normalno mi je vreme na kompu lol mislis da ne bih prvo proverio to

Mozda je u tom delu Rumunije gde si malo drugacija vremenska zona

ArminVanBuuren
recite nesto o ovome...

nesto o ovome...
Шалим се, одлична анестезија овог гориле на вратима хах.

Solidno odrađen posao bouncera, malkice zakašnjela reakcija, trebao je zavaliti aperkatom lika čim je zamahnuo prema njemu da sebe ošamari.
Mi smo nekada imali interni dogovor (dok sam radio na vratima), čim krene rukama prema tebi ide bear paw prednjom rukom po deku pa uraken zadnjom rukom, ona očinska šamarčina, nadlanicom, metakarpalnim kostima po ustima. To je otvaralo kombinaciju za još jednu šamarčinu prednjom rukom i taman se otvore kukovi da ga zavališ mavašijem ako je baš degen.

4-5 intervencija tog tipa i onda više ne kreću rukama ka tebi da granaju i da se unose.

zasto mi stoji cim postavim nesto na forumu pre 6 minuta a ne malopre?
na fonu mi pise normalno malopre ali na kompu pise pre 6min

https://www.blic.rs/vesti/svet/satovi-u-evropi-kasne-5-minuta-a-za-sve-su-krivi-srbija-i-kosovo/dkjpnq4

хахахах разјебали шиптари вукајлија форум

уз помоћ хакера из хан пијеска наравно

Pa previse je prozivki na racun siptara bilo u zadnje vreme...

hhahah pa ne radi na frekvenciju struje sat na kompjuteru

Kako to misliš ne radi?

Da, kako to misliš ne radi?

sta sam ja to cuo da si pricao da ne radi na frekvenciju struje sat na komjuteru,jeli bre,a?

жао ми што се нисам бавио борилачким вештинама као клинац него баскет само, ионако сад не могу да погодим тројку јер више нисам ни за шта, могао сам бар да бијем

мој буразер трениро нинџицу можда јаче од године, зна неке форице да се прекрстиш, од тада сам могао да изађем са њим на крај само на снагу

Kako ga je lepo spakovao to me mnogo čini srećnim :)
Jednom nas pet otišlo u susedno selo i krene celo selo da nas bije i naravno gaze nas muški kad uleće ortak Čaura 2,10 130kg bio odbojkaš a sad drvoseča itd skače sa haube nekih kola i kako koga udari tako sin pada i ne ustaje više nikad sig (sig) a ja ležim u onom blatu zuba jednog bez krvav sav i smejem se lik je patosirao bar 10+ ljudi pre nego što su krenuli da beže posle mi kao tu blejimo neki pola sata a ovi se vraćaju sa kukama i motikama idu ka nama ko zombiji u voking ded a Čaura vadi motorku iz gepeka i pali i kreće ka njima hahahaha kako su samo pobegli itd

Neke 2010 vašar na Kosmaju ogroman Sv. Ilija i devojka sad kmeci da idemo reko ajde u kurac
Ulazim i kako se parkiram krece tuča
10 Ranilaca, selo neko kod Arandjelovca i 30 cigana
A ti Ranilci su bas lude glave, bez noza za pojasom se ne ide ni u prodavnicu itd
I sad kurac cigana ima vise ko stenice dosadni
Ranilac jedan pritrcava do jednog satorani uzima lopatu ispod mangala de se pece prase kos uvek i ulece u gomilu
Druze udara prvog i svakog sledeceg iz punog zamaha ko na golfu onom lopatom u glavu, tj po obrazu od prilike hiruski precizno
Onaj ako sad moze da jede ustima a ne na slamcicu ja kurac secem
Lete ljudi kao na kanteru kad ih metak u glavu pogodi
Leti onaj pepeo s lopate kako kojeg udari samo prsne hahahha
Ja se odusevio, o du se vio
10 ljudi je tako resi i za minut ipo resio tucu u svoju korist vratio lopatu gospotski onom coveku pod mangalo okrenuo sw i otisao da se vozi na ringispilu
Platio bih da gledam to ponovo