Prijava

hahha nista od ovoga nisam izmislio

Dobro ih je nagruvao pesnicama, al je trebo odma da reaguje i ovog nabildanka jos malo da izdandara. Pogotovo kad ga je PLJUVAO

Može neko od legendi sajta da ostavi link do tog nekog Džimijevog posta posle kog kreće napušavanje, ne mogu da nadjem?

Нисам легенда, нити ћу икад да будем.

https://vukajlija.com/forum/teme/72648-istina-o-tarzaniji-ako-nekog-boli-kurac?strana=36#post_3849049 Јел на ови мислите ауторе Предражињо?

Hvala badvajzer, pretpostavljam da je to...

Hahahahahhah, tebe mogu samo da zamislim u celoj toj priči.

Znade li neko za neku knjgu gde se razmatra čovekov odnos prema profesiji,zanimanju,itd? Najidealniji bi bio neki tekst gde se to posmatra u okviru analize junaka nekog romana...

Ne znam stvarno.

Planiram da idem na Sziget naleto. Je l ko bio?Nemam smestaj, za sad ili u kolima ili u vreci za spavanje, sve korisne info dobrodosle

Korisna info: nemoj da ides.

Ili ako ideš nađi smeštaj jebo ga ja. Nije Pešta toliko skupa, možeš da uštediš za smeštaj tamo ako ne ideš par meseci u bioskop brt.

Taman sam hteo da te napusim jer ides na te festivale ali sad kad vidim ko sve nastupe JEBOTE KURAC. Daj pisi ovde ili u pvt koliko su karte. Egzit nula za ovo

Hahah, hedlajneri Arctic Monkes, Gorillaz i Lana Del Rey, Maestro je depresivna klinka sa bendušom.

Ahaha Reme. Jeftina je Budimpešta bas, imas hostele za kao 20e cela soba za tebe i ljude sa kim si, toliko Burza i ja platili pre koju godinu

Сви смо ми помало Гамби, Реме. Зар ти не би волео да вриштиш из масе звездама попут Лане дел Реј?

Arctic Monkeys objektivno najbolji bend ikada. Njih moram slušati definitivno, a možda ću i na Lanu

Planiram da idem na Sziget naleto. Je l ko bio?Nemam smestaj, za sad ili u kolima ili u vreci za spavanje, sve korisne info dobrodosle

Sve okej, slobodno otvori temu za đački dinar, žao nam je da spavaš u vreći za spavanje.

Lol evo ga jos jedan iskompleksirani dupli

Ahaha Reme. Jeftina je Budimpešta bas, imas hostele za kao 20e cela soba za tebe i ljude sa kim si, toliko Burza i ja platili pre koju godinu

Pa to, nego će debil više platiti parking za kola u kojima planira da spava nego da ode jebenim vozom i uzme smeštaj. Pritom, ono, preporučljivo je istuširati se neki put tokom festivala od sedam dana.