Prijava

Hahaha pušite ga skečeri. A jbg koliko retko jebem i jesam za sprdnju.

Ko jos jebe s kondomom lol xD

Crna ciganka da mi izleti ne bi ga navlacio nema boga

Ja stavio dva kondoma u fioku pre godinu dana, kaze cale sta cuvas ovo, nije ti to kefir pa da se mnozi

Ovo.je verovatno pitanje za Agilnog, on se bavi tim marketingom. Ali i ako neko zna.

Koja je procedura da postaviš bilbord pored puta. Ono, tvoj plac, tvoj bilbird pa izdajes.

Da li je dozvoljeno, ako jeste, koje su dažbine za postavljanje, koliko se plaća mesečno i kome.

I za koliko se može izdati mesečno?

Ono, koliko je u centru, negde na periferiji ili uz autoput.

Nemam pojma, jbg, ne bavim se tim marketingom.

Prilično nizak trol od strane Tilma

Nije trol, pitam jer me zanima jbt.

I izvini što sam ti onomad rekao bucko. Ne napadaj me više.

garant mu jos neki drug ima plac, pa je ovaj brze bolje smislio nacin kako da se ogrebe za neki evro.....kao mogli bi mi posto ti imas plac tu da dignemo bilbord da ga izdajemo delimo zaradu pola pola

Jok, hoću da kupim. Ja imam pata a ti si sirotinja.

I panonski govnar.

Koji je zvanicni stav Srbije o Natou? Jer vidjeh na tviteru video sa vjezbama spašavanja u kojima su zajedno učestvovali.

Вероватно, да је НАТО добродошао у наш дом, шалим се, незнам.

pa valjda pozitivan, pun nam kurac evroatlanskih integracija
imamo tu sizofreniju da ocemo jedno a radimo sasvim drugo, na puno mesta. zato i nije jasno sta je tu stav, jer stava nema. ni za sta.

isto tako drustvo samo cistokrvnog pravoslavca prihvata za srbina, a drzava kaze drzavljanstvo nema veze sa verom, pa se slikaju sa popovima. ili ne priznajemo kosovo kao drzavu a pregovaramo sa njima kao sa drzavom. ili nam vodja najveci rusofil jos od milosevica, a drzava radi najproevropskije stvari jos od milosevica.
moze do sutra ovako.

Kako se zove.ova zena sto glumi majku

Radi li ko od vas dropshiping?