Prijava

na kojoj temi se sad pise maestru da je debil?
sve su zakljucane izgleda. vidim kosmopolita ne smije otvoriti PVT vise, preljeva od suza njegovih.

Pa prilicno na svakoj temi na kojoj postuje.

Meni je maestro baš faca. Zgodan, preljep, naturščik, volitelj dobrog komada šetnje i kapljica proljećne kiše.

Istina, ljepši je nego što je zgodniji.

Dajte ajde pitanjima svojim rasturite me, rasturite zivog covjeka. Ja vas stalno zovem, za sranja koja smo imali na sajtu, za kurac koji ste okacili na forum. Ja stalno kazem dodjite, 200 vukajlijasa, zovite moderatore, sve cu vas pobijediti. Ali mucki iza ledja (ne svi) mucki iza ledja to znate raditi. To stalno radite to vam dobro ide. U grupu se grupirate i mucki napadati kad ja ne vidim. A ja sam uvek bradom i glavom ispred vas. Sad vi mene rasturite, pitajte me sto hocete, polemisite sa mnom, kazite “to nije istina, to nije istina”.

dobra dandara i gvozdena vrata otvara

И овог Мајстроа набијем исто на курац

houltu9l
Pa prilicno na svakoj temi na kojoj postuje.

to sam i ja sad skontao. gdje god se pojavi i otvori usta uleti mu u njih kurcina. nefimozna cvrsa kurcina.

Ma ti si jedan lazov, ja tebe cijelo vrijeme pamtim kao lazova i kao jednog od vodecih provokatora svega. Ti si jedan pokvareni lazov, monstrum i stalno lazes. I napravio si opet pretstavu ovde, jer to je tvoj cilj, ti si provokator. Ti si mucki provokator. Ma nabijem te na kurac, sad si dobio svoje. Jebem ti mamu u picku.

ЂУБРЕ! МУЋКО ЂУБРЕ! ПРЕКИНИ ЛАГАТ ОВАЈ НАПАЋЕНИ НАРОД.

Sto je zakljucana tema The Sopranos, hocu da okacim jednu dobru scenu?

Има тема серије па оди тамо

Где има да се купи качкет за људе са великом главом?

Тражим неки обичан, једнобојни, без икаквих кураца по њему, треба ми за пецање и тако те ствари, па не тражим неки скуп и маркиран, него социјалан сељачки. Ови код кинеза и по пијацама ми обично буду мали.

Za koliko veliku glavu

Не знам сад обим јебига, ал не превелику, само изнад просека, као што има скоро свако мушко преко 100 кг отприлике

Osim ako ti je enermno velika glava i odskace od standarda trebalo bi da mozes naci.

ако бјежиш са часова уличне школе је л то значи да си мангуп