Prijava

Претпостављам да се ово, између осталог односи на мене и узевши то у обзир могу да наставим да пикселизовано диваним. Поручи том летаргичном малом усранку да је набијем на курац. Ах да, то сам већ урадио и не желим опет. Поручи јој онда да јој испркам крајнике ејакулатом! Ах, али се и то дешавало, па не желим опет. Ништа, поручи јој да ми посиса скротум, све с балама које јој се протежу из уста. Ономад си ме питала да ли могу да будем јаднији, и наравно да могу јер сам бестидник. Не глумим мудо на сајтоу, попут тебе, па кад се излогујеш, исплачеш се дечку у стану јер му идеш на курац својим беживотним, бесциљним и безвољним бивстовањем. Мада, разумијем, празноглава,тако рећи, тупа особа попут тебе, лако акумулира и репродукује бивствовања других људи ткз. вукајлија/фејсбук пријатељчића. Знаш зашто си најкрш особа с којом сам био до сада, односно особа коју знам тренутно? Чоек те чува као мало воде на длану усред атакаме, двије године сам се цимао око тебе, смраде усрани, помагао ти у сваком могућем смислу и схватао те, најузвишенији облик емпатије осјећао према теби, да би ми на крају рекла да ти се ГАДИМ и да сам ЈЕЗИВ. АХАХАХ, врати ми двије године живота, беживотна сплачино. Даун? Тешко да неко ко не зна да обрише сопствену гузицу, може да оцјењује ко је и ко није даун. Надам се да си откад нисмо заједно барем научила да обришеш чмарни колут, баш би било безвезно, да, рецимо, неко ко те буде трсио отпозади види онај прстен од гована што ти се образује око чмара, или скрорјела говна која ти висе о гузне длаке, то је тек прича за себе. Надам се да си о томе почела да водиш рачуна, мора да сам ја много лоше утицао на тебе. А и могла би да одеш код гинеколога, на папа тесту ти ништа не прикаже, чим те је питао "Госпоџо дали чули за куртоне сте, брт", онај сиратски секрет што лучиш не мирише на добро, надам се да ми ниси пренијела неку болешчину, и сљедећи пут када некоме будеш онанисала, опери руке, није љепо да чоек нађе твоју слину на сопственом курцу, драга моја Пуслице, љубави моја једина, волим те 4евер. Вокабулар и фразе томе смора: ИЗВИНИТЕ НА СПОЈЛЕРИМА Аутистичан Edgy Cringe Triggered PapaFranku najbolji tjuber Ти би само да се јебеш Мази ми се Плаче ми се Могли би у шетњу Наредни пут, када некога одлучиш да прокламујеш за Дауна, добро размисли, бескичмењаку летаргични. ПОЗЗ ПС - Заборавио сам једну ствар, с обзиром да си конзервисана конзерва туне (конташ, јер ти се пичка нон-стоп осјети на исту) и да си велики хомофоб, знам неке ултрасе па мош с њима кад буде парада заједно да ишакетате припаднике ЛГБТ популације, јер си ти једна од оних што се убаци у руљу па као инкогнито зада ударац у леђа. Ух, много се боље осјећам, напокон сам те избацио из ректума. #батхрт#гентлеман#салти#xd#xDDdd#xdddd#šta

Solidno useravanje...ali onda pomisliš šta je koji kurac radio 2 godine sa narečenom. Msm, ne mogu nikom da sudim ali mogu da konstatujem da je ovde klasično pičko/kurco-paćeništvo u pitanju. Svakako, želim vam sreću oboma...uz savet da ljubav nema veze sa srećom. Jebiga.

hahahah
jbt ne mogu ovo nikako procitati, a da me ne uhvati neka ekstremna nelagoda i pocne neka odvratnost prozimati.

Mislim da Vukajlija treba da bude primer državi za potpunu transparentnost.

Haha prof nesto slicno napisah u prošlom postu xD

Lol ti za nju, ja za njega:)

већи је блам што овоме нису сметала говна док му нису рекли да је језив

замисли двије године године радиш то хд

Haha pa multi ovde I jeste koliko mi deluje stvar bas to, oboje su veoma neizvuceni primerci ljudskog roda

Njoj nije smetalo sto je jeziv 2 god, njemu govna, drugim recima nisu imali nikog drugog da se spandjaju pa uzeli sta mogu xD

nekad mi čak i dođe žao kad vidim tako neke jedinke kako same sebe zakopavaju apsolutno bespotrebno i bukvalno ničim izazvani, ko onomad kad svi videli maestrov enis, jbt kakvi neverovatni mozgovi obitavaju ovde godinama već. Kažem, dođe mi žao ali samo na trenutak jer se ubrzo setim da je ovo ipak sajt šaljivog karaktera i šta drugo nego se smejati tuđoj gluposti, jer zato smo tu, i zato ste tu

Prekinite da kenjate da je NICIM izazvano

Ne moze meni da dodje dva kretena na cet da pisu da ja uhodim tu spodobu i onda kao vidi ove sto kenja nicim izazvana

pa ko je rekao? imenuj ga.

cak mi iskacu i na fejs da kazu sta je rekla neka soja o mom dupetu

jos neke druge osobe

e jbg.
svejedno ti najpametnije da si to ostavila na cetu ili na fb. ovako na forumu si moraa znati sta ce biti.

pa da, opet naglašavam ničim izazvano, jer je sve to moglo preko četa ili preko pvt pa da ostane na lokalu, ovako si prenela na forum pa se većina aktivnog članstva upoznalo sa situacijom a neki se dobrano podsetili

Реме и соја. Тај дијаболични тандем већ неко време хара вукајлијом и сексуално узнемирава чланове.
- маестрова руска крагна
- колутић и сталкинг томе смора
- паје дачка чланци

И остале жртве да не набрајам

sta su paje dačka članci hahaha

Prvo, spodobo ljudska, niko nije rekao da uhodiš tu osobu, nego na tvoje standardno pametovanje i jedenje masnih govana oko toga što je Proviron napisao neki anglicizam sam ja odgovorio sa "licemer si, jer ako se dobro sećam čuvenog posta, bukvalno je dotična osoba tebe napljuvala zbog nju ejdž autistično dete anglicizama", na šta si ti počela da histerišeš oko pečata na dupetu, koji uzgred niko nije spomenuo. Kada se već pokrenula priča o tom postu, koja nije morala da se pokrene druga osoba te je pitala za tu glasinu, dakle nije ti je širila iza leđa nego te direktno pitala odakle ta priča. Na sve to si reagovala kao moron.

Čak je na četu i prokomentarisano da se ne seća niko odakle potiče taj trač i da možda potiče i od Kosmopolite, a ako potiče od nje "onda je sigurno istina". Pošto si sposobna da detektuješ sarkazam koliko i da obrišeš dupe, naravno da si nastavila da laješ na sve okolo, uđeš ovde u petnaest rasprava sa random ljudima i histerišeš dva dana oko nečega što si mogla da završiš sa "ne, ko je plasirao taj trač". I ne, ne hejtuju te ovde ljudi zbog toga što si žena, nego jer zbog toga što si moron.
Koliko se sećam, a sećam se, Kafu i Partizanku masa ne linčuje gde god da se pojave, a mimo toga, sem Kosmopolite i Snupija ni Soju niko nije akao iako je o njoj išlo milijardu tračeva. Pa sada i ljudi koji su je i inicijalno podjebavali prihvataju njeno postojanje na sajtu.

Treće, ako se ja dobro sećam tog četa, niko te nije zarezivao ni dva posto, niti se osvrtao na tebe, dok ti nisi počela da jedeš govna i da pametuješ ne bi li skrenula pažnju na svoje postojanje, naravno ne ni na najmanje kulturan način, nego bednim pokušajima da ugasiš neke od osoba na sajtu, umesto da kao svaka polusvesna jedinka skontaš da odrasli pričaju i da treba da odeš da se igraš u blatu, kao svako normalno dete.

U suštini, upitana si za to, nisi odgovorila nego krenula sa sveopštom histerijom. Ako te zanima odakle taj trač, to je nešto što je pre par meseci neko svima prisutnim na četu rekao, nisam jedna od osoba koja čuva skrinšot svake glasine i trača, i jedini put kada sam skrinšotovao nešto bili su to PVTovi samoprozvane mamice. U suštini, da ti olakšam misaoni proces, pošto vidim da ti logika nije jača strana, nemoj izigravati prepametno biće pokušajima da useravaš druge, kada tebe ne treba niko da userava, čak si i tu samodovoljna.

I ubuduće, nauči da razlikuješ podjebavanje od najobičnijeg pitanja, jer su, kao što smo videli, svakakvi tračevi i više nego prisutni na sajtu, samo što u slučaju tvog bednog postojanja, niko nije išao iza tebe i olajavao te, nego te direktno pitao šta se tu desilo, i umesto da staviš tačku na to, jednostavnim odgovorom, opet si napravila drametinu.

Makar jednom poslušaj savet nekoga ko bolje poznaje ovu zajednicu bolje od tebe, jer će ti u mnogome olakšati bitisanje na istoj. A i ti i ja smo svesni da sam na ovom sajtu mnogo duže od tebe, da ne kažem, na njemu sam bio dok ti nisi dupe znala da obrišeš. Oh wait.