Prijava

Hvala dir god.

Elem, dobio sam ovo na poklon. Ne znam njemacki

Piše na eng da je "klima" što naravno nema veze.

Ali da l je jonizator ili ovlaživač što mi zapravo i treba.

https://www.amazon.de/Renus-AirCooler-AQUALATOR-DF-159-Multifunktions/dp/B0053EYP86

Ajde maestro najnebitniji liku na sajtu, prevedi ovo i budi od neke koristi kurcu impotentni

Neko je pre par dana okacio neki jucub video onog debilkoa Lalica. U pitanju je mix ili remix iz gostovanja u balkan info sa nekim efektima mozda 2 minuta dugacak. Moze li mi neko linkovati ako zna na sta mislim

Sto bre ne moze se edituhje post sta je ovo?

Nasao sam. U pitaju je doticni video ako nekog interesuje:
https://youtu.be/f290FRc8xcY

Dobro ti nama došao, Mladi :)

Vidi Luka, kako si, Luče?

sad gledam na historiju neke borbe vitezova, mlate se sve snage oruzijem, sekire, macevi, buzdovani....mlate se de stignu po glavama, telu, ne biraju....koja je fora tu hahah mislim sekirom ga raspizdi u glavu sve snage....

Је л то питање или

Pliduuu
Jel ima neko link od Thilmovog vica, kad Bohor i Pseto odu na more, sjeca li se ko ?

Kakav bre vic? Ja to prvi put čujem.

Mislim tema je zanimljiva ali sigurno sam neku glupost napisao pjan.

Šta se po zakonu sme snimati sa dronom. Ortak je uzeo neko sranje za soma evra, pa smo imali izvesne ideje oko raznorasnih priloga i tih stvari. Koliko znam, visina preleta ne bi smela prelaziti nekih 100m, mada to nije baš najjednostavnije za proveriti od strane trećeg lica. Ono što me prevashodno zanima, jeste da li smem neometano da snimam manastire, tvrđave i slične stvari?

Dok ne snimaš film, smeš šta hoćeš.

Ha, pa fazon je što bi to editovali i kačili na jutjub. Tako da ne znam kakve su zakonske regulative po tom pitanju. Verujem kada bih pitao nekog monaha ili sveštenika za dozvolu, da bi me napušio tamjanom.

Зашто се последње 4 дефиниције не виде ако ниси улогован?

ovi ljudi sto otkupljuju metal i sve to, sta oni rade sa tim? jel prave nesto od toga ili preprodaju nekome dalje, i kome?

Uglavnom preprodaju otpadima. Drug mi je rom i radi sa tim godinama. Mada kaze da je na starim akumulatorima najveci novac.

pa dobro al i ovi veci sto otkupljuju bas puno, sta rade sa tolkim sranjem? sto bas akumulatorima

Pa fazon je sto gotovo svi oni nose na otpad ili u firme kone recikliraju, samo sto im ovi daju nizu cenu nego po kojoj prodaju. Tako mi je barem on rekao, ali je jako tezak posao.

Da je tezak posao cigani ga ne bi radili

Uh koji cringe jebeni, lik se druzi sa ciganima sto skupljaju otpad :///