Prijava

Pa o fejsbuku je i reč glupane.

Sve što si iskenjao posle toga je nebitno.

svejedno lazes opet ko pas

Ja razmišljao da na neku licnu kartu uradim u fotosopu ime i prezime od firme.

Osim ako nisi opasno profi u ps provalice te

Msm da Tilmo opet laze, jer i Fejsbuk trazi licni dokument (licnu kartu, za pasos ne znam da li moze) sa svim vidljivim podacima kao sto je broj lk i jmbg.

Tilmo nikad ne laže

Као некадашњи власник лажног фејсбук профила могу да потврдим да траже личну карту

Soja se pored kurčeva razume i u fejzbuk politiku, napredak u svakom slučaju. Xd

Možda sam im slao i vozačku, nisam siguran. Xd

http://www.kingstarsm.com/FOTKE/VOZ1.jpg

Tilmo, patoloski si lazov, trebalo bi da se obratis strucnjaku (psihijatru). Nije normalno da neko izmislja ovakve gluposti.

Pa sama si rekla da se razumeš u kurčeve, kako sad izmišljam.

Brt imas potrebu da lazes o verifikaciji profila na Fejsu. To je patolosko ponasanje i treba da se obratis nekome da ti pomogne. Kad covek laze zato sto mora je jedno, ali kad laze zato sto voli onda je bas jebiga.

Ja sam govorio istinu o fejsu.

Jesi li i ti isto o kurčevima?

Човјек лаже из досаде на форуму сајта шаљивог карактера. Суштински гледано у томе нема ничег патолошког. Докад више ове аматерске дијагнозе дисоцијативних поремећаја свих врста.

kako si govorio istinu kad lazes jebeno, ajde da kazes jebo sam Blejk Lavli pa ajde da kazes hvali se covek, ali ti brt langarises o nebitnim stvarima za koje nikog ne boli kurac... moram se sloziti da je u pitanju neka vrsta patologije

Hvala na podršci druže, samo ja ne lažem. Al stvarno hahah.

Ovo sto bombas kaze. Da je lagao nesto smisleno, da bi stekao neku korist, ugled, bilo sta, ali covek laze o banalnim stvarima fazon verifikacija Fejsbuk profila. I ne samo to nego laze toliko lose da sam sebe poklopi u roku od tri posta. Prvo tvrdi slao kreditne kartice, onda vozacku. I pritom cak nije lagao ni da bi ispao duhovit. Laz lazi radi. To nije normalno.

Pa nemam sta da te podrzavam ili ne, niti imam sta protiv tebe, ali koji kurac lazes ko pas

Nisam se tebi zahvalio koj ti kurac haha.

Ja kažem da je istina to što sam rekao.

Sojo, je li istina ono za kurčeve što si pričala?