Prijava

Kako to ranije nismo provalili jbt, pa oboje su opčinjeni kurčevima..

Jebo vas voz koji vas dono

Vodio sam tebe sestro na muziku u Maestro XD

maestro jel ga još uvek bacaš na sekanu, sada kada je začinjeno dozom incesta

Reme izgleda sa ces da se orodis sa Maestrom, vidjacete se na porodicnim okupljanjima itd

Maestro istampaj par desetina slika kurca da podelis kod Remea na slavi za dodatan feedback

Ako se vole, opstaće taj brak uprkos maestra lolo. A siguran sam da će se svi zgotiviti na kraju, i družiti, porodica je to

Reci pljuješ čoveka danima da je ološ da ima bolestan kurac on je ovakav on je onakav i on ti sledece godine dodje na slavu sedi u čelu ahahhaha jebem ti

Tako je Zapata.
Inace nemoj Maestro nista da stampas, ipak smo familija, ne ide brate. Nije do nas, ali stariji clanovi obitelji nece bas najbolje podneti.
Mada, nemamo predrasuda, kakvi smo takvi smo, svoji smo. Podrzacemo te i ako hoces da stampas, ako ti bas toliko znaci. XD

https://youtu.be/ye5BuYf8q4o

Evo jedne fine pesme u skladu sa trenutnim stanjem.

Reci pljuješ čoveka danima da je ološ da ima bolestan kurac on je ovakav on je onakav i on ti sledece godine dodje na slavu sedi u čelu ahahhaha jebem ti

hahahahahahahhah

Aj neke afere, ode Vuka u mirnodopske vode.

Je li soja a reme indirektno probao/la 400 kurčeva. (Ako jesu rispekt, ne zameram ništa samo ist8na je bitna).

Je li Bombas toliko bogat da ceo svoj život se vucara po vukojebinama odvojen od svega a u africi mu gazda pokazao milijardu evra koje mu je licno bombas zaradio.

Ima mnogo pitanja ovde, mnogo a malo odgovora..

Thilmo
ne zameram ništa samo ist8na je bitna

Pa lol

Thilmo
samo ist8na je bitna

hahahahahahahaha

E kad Thilmo insistira na istini, sve smo docekali...

Još soja da se javi pa da vam odgonetnem što sam stavio tu osimcu u reč istina. Xd

Jebem vas pa vas ne pokrivam.

Ahahah uletela u pucanj..sad je moj koment u fulu.