Prijava

Thilmo, ovo je bio topli porodicni trenutak, a ti si opet skrenuo paznju na sebe i svoje laganje. Nije u redu.

Soja idi obrisi spermu sa glave, ja sad jedva uklonih iza uveta Thilmo bas jebe

Ode ovo blago na drugu stranu. Čisto da se vidi koliko ste debilkoi lolo.

https://vukajlija.com/forum/teme/20334-raznorazno-pitanje?strana=3747#post_3995813

omg prestani grgocem

Brt Thilmo ne zatrpavas nikoga nego bacas lose fore, ne smaraj i ne prekidaj topli prekidaj topli porodicni trenutak na vukajlija.com.

Elem Thilmo licis fizicki na nekog mog ujaka/strica koji jebe babe, najmladja mu imala 50 godina.

Ахахах па јебем ти суџук, зајебо нас нема шта, пеха вредност тежи нули

Mene zanima da li Thilmo voli starije gospodze, msm da li je taj fetis uslovljen fizickim izgledom

Loša prozivka sojo, usiljena jbg.

Probao sam, ali ste opet razočarali sa odgovorima.

Ko zadnji izađe nek ugasi svetlo...

Niti je losa niti usiljena niti prozivka
Ozb pitam

Da l' je došlo vreme da se odaberu neke nove definicije, šta mislite..?

Nije me bilo neko vreme na sajtu - poslednjih mesec-dva sam jako aktivan.. Međutim, ne mogu a da ne primetim.. šta se koj' kurac desilo sa dobrom, starom Vukom? Gde su nestali svi oni ljudi? Zašto nema modova? Zašto je sajt ovoliko neaktivan?

Imam još 1000 zašto i kako, može li mi neko objasniti.. ili u pvtu ili ovde.. sasvim mi je svejedno..

Када кажеш да те није било неко вријеме мислиш ли можда на 3-4 године? Питам пошто старе Вуке одавно нема, људи већ годинама уназад неповратно одлазе, сајт је био скоро па једнако неактиван и прије 2 године. Ипак, новија је појава укидање модова што је Каизен издејствовао као привремени “експеримент” који је требао да траје мјесец дана. Желио је да види да ли је стање на сајту мирније и боље када нема толико банова, бесмислених одабира и сл. Како год, дотични експеримент се јако брзо претворио у трајно стање из до сада непознатих разлога. Стање сајта у оваквом уређењу је неупоредиво горе - много више међусобног вријеђања и напушавања које се не кажњава, спемовање доста учесталије, много више хејтовања и лајковања, инвазија дуплих налога, одабирање дефиниција постало готово па непостојећи појам итд итд.

Bolje bez modova jer su svi u istim govnima. Modovi su zlo

lord20 sad kad nema modova mnogo puta bolje svakako

Hahaha kakvi modovi lol nije ih bilo ni dok ih je bilo