Prijava

Pozdravi Van Persija kad zablejiš sa njim ponovo u hotelu.

Сантјаго Коровјов
Prvo, spodobo ljudska, niko nije rekao da uhodiš tu osobu, nego na tvoje standardno pametovanje i jedenje masnih govana oko toga što je Proviron napisao neki anglicizam sam ja odgovorio sa "licemer si, jer ako se dobro sećam čuvenog posta, bukvalno je dotična osoba tebe napljuvala zbog nju ejdž autistično dete anglicizama", na šta si ti počela da histerišeš oko pečata na dupetu, koji uzgred niko nije spomenuo. Kada se već pokrenula priča o tom postu, koja nije morala da se pokrene druga osoba te je pitala za tu glasinu, dakle nije ti je širila iza leđa nego te direktno pitala odakle ta priča. Na sve to si reagovala kao moron.

Čak je na četu i prokomentarisano da se ne seća niko odakle potiče taj trač i da možda potiče i od Kosmopolite, a ako potiče od nje "onda je sigurno istina". Pošto si sposobna da detektuješ sarkazam koliko i da obrišeš dupe, naravno da si nastavila da laješ na sve okolo, uđeš ovde u petnaest rasprava sa random ljudima i histerišeš dva dana oko nečega što si mogla da završiš sa "ne, ko je plasirao taj trač". I ne, ne hejtuju te ovde ljudi zbog toga što si žena, nego jer zbog toga što si moron.
Koliko se sećam, a sećam se, Kafu i Partizanku masa ne linčuje gde god da se pojave, a mimo toga, sem Kosmopolite i Snupija ni Soju niko nije akao iako je o njoj išlo milijardu tračeva. Pa sada i ljudi koji su je i inicijalno podjebavali prihvataju njeno postojanje na sajtu.

Treće, ako se ja dobro sećam tog četa, niko te nije zarezivao ni dva posto, niti se osvrtao na tebe, dok ti nisi počela da jedeš govna i da pametuješ ne bi li skrenula pažnju na svoje postojanje, naravno ne ni na najmanje kulturan način, nego bednim pokušajima da ugasiš neke od osoba na sajtu, umesto da kao svaka polusvesna jedinka skontaš da odrasli pričaju i da treba da odeš da se igraš u blatu, kao svako normalno dete.

U suštini, upitana si za to, nisi odgovorila nego krenula sa sveopštom histerijom. Ako te zanima odakle taj trač, to je nešto što je pre par meseci neko svima prisutnim na četu rekao, nisam jedna od osoba koja čuva skrinšot svake glasine i trača, i jedini put kada sam skrinšotovao nešto bili su to PVTovi samoprozvane mamice. U suštini, da ti olakšam misaoni proces, pošto vidim da ti logika nije jača strana, nemoj izigravati prepametno biće pokušajima da useravaš druge, kada tebe ne treba niko da userava, čak si i tu samodovoljna.

I ubuduće, nauči da razlikuješ podjebavanje od najobičnijeg pitanja, jer su, kao što smo videli, svakakvi tračevi i više nego prisutni na sajtu, samo što u slučaju tvog bednog postojanja, niko nije išao iza tebe i olajavao te, nego te direktno pitao šta se tu desilo, i umesto da staviš tačku na to, jednostavnim odgovorom, opet si napravila drametinu.

Makar jednom poslušaj savet nekoga ko bolje poznaje ovu zajednicu bolje od tebe, jer će ti u mnogome olakšati bitisanje na istoj. A i ti i ja smo svesni da sam na ovom sajtu mnogo duže od tebe, da ne kažem, na njemu sam bio dok ti nisi dupe znala da obrišeš.

Ljudi, reme je šizofreničar.

Kaže šta se.kurčiš sa 800e to je jebena sića, mrvice. Ja to zaradim sa 4 sata dnevno za džeparac.

Pa ako radiš 8sati ko svi ljudi, onda imaš 1600e, odbiješ džeparac od 800e..koliko ti ostaje bogatašu hahahaha.

Сантјаго Коровјов
Nemam milione Tilmić, al platu kojom se kurčiš zaradim za džeparac, sa četiri sata rada dnevno, tako da jbg, i dalje si uboga sirotinja

Pričaj nam o poznatim ličnostima Tilmo. Jesi bio na Viberu sa Kalinom dok je drkao?

Thilmo
Kaže šta se.kurčiš sa 800e to je jebena sića, mrvice. Ja to zaradim sa 4 sata dnevno za džeparac.

Pa ako radiš 8sati ko svi ljudi, onda imaš 1600e, odbiješ džeparac od 800e..koliko ti ostaje bogatašu hahahaha.

Tilmić, da li kontaš da ovo ne smatram ozbiljnom poslom. A kada kažem džeparac, konstatujem da su to pare koje zaradim i trošim ih na svoje hirove.
Mada nisam siguran da sam razumeo šta pokušavaš da kažeš.
A pritom, ja sam pobornik teorije da dok god zavisiš od plate koja te ne obezbeđuje za duži vremenski period (u slučaju da recimo dobiješ danas otkaz, imaš ladovinu makar godinu dana, i nedostatak briga), ne možeš da se smatraš ni solidno bogatom osobom. A ne bogatašem.
Tako da ne smatram sebe bogatašem, zato ti i ovu zaradu zovem džeparcem, jer trenutno nemam druge obaveze i šište mi jaja da se cimam previše oko nečega što ne može više od 2k mesečno da ti donese na duže staze.

ja 800 evra trosim samo na cigare.ja sam dusan bajatovic mozda ste culi za mene

Sta radis tih 4h

Prodajem stone island prišivače

ja 4 tilmove plate dam samo za cigare.mesecno

tilmo bio u svedskoj da pere sudove

ja trosim 30 000e nedeljno na cigare

Ja dao tilmu 3000 din on plakao od srece

Tilmo nema 40 godina, nego više od toga i nema porodicu, ustvari ima, ali je razveden i plaća alimentaciju.

Jebote ovih zadnjih par strana teme kao retardirani stadijum na slavi kada se napiju pa se medjusobno napusavaju ko ima koliku platu i koga sef jebe u dupe.