Prijava

tako je, vukajlija bi propo bez njeg i stratimira

Најјаче је ипак ово сад што прети стратимиром, а стратимира овде напушавало и кусо и репато

Само немој њему да нас пријављујеш, ево бићемо добри

E jeste tragikomični neki tipovi, ne može čovek sa vama ni ljudski da se našali, a da ozbiljno ne shvatite, a ovaj Deer God odma kaže - preti..

Vala baš je šteta što su ovde smajliji zabranjeni, pa ne gumo da izbacim neki koji se guši i zadavljuje od smeha, pa bih zato morao napisati sledeće:
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

mnogo me interesuje koliko ima godina del boy

Koliko god da ima, tragično je

ovako autističnu pojavu bih možda mogao da svarim samo ako ima 50+ godina, pa je ono, ultra-bumer koji ne zna kako funkcioniše internet, pa nekako pokušava da se infiltrira na sve moguće načine.. u suprotnom bi bilo baaaš tragično

ne gumo

rakčina jebena

Cekajte da ga ne drkamo ako ima decko neki problem

Del boje imas li nekakvih genetskih ili kognitivnih problema, neki invaliditet?

Srpski del boj da li si ti nekada jako popularni autor dr tufer šmrc?

Srpski del boj,
Kurče obrezani moj

Del boy kaže da su srbi pičke odma svi skaču kao da nisu

edit: srpski

Odgovor za člana: Dilan dog.

Ne, nisam ja nijedan član. Ja sam isključivo srpski Del boy.

Ono što nisi provalio u svom postu je ono šta ti možeš da uradiš.
Osrao si se tipa Srbi su govna Sloba je do jaja.

Čime ti doprinosiš da Srbi nisu govna srpski Del Boye?

Caro, izvoli popusiti kurac. Narod kome ne smeta zvalavi predsednik psihopata, lezbejka i kreten za premijera, maloumni debil za ministra policije, jeste govna

Upisani kompleksas zbog kog svi mi zivimo u njegovom licnom bolesnom rijalitiju sa fejk vestima, fejk politicarima i politikom, fejk kriminalcima, ama sve je fejk jebeno ali su zato posledice for real.

Hahah jaoo gde si Bombi sad kad mi trebas

Dovoljno je pogledati vas govnarski rezon pa da se istina sama od sebe otkrije

Nema vise ponosa u ovom narodu

Nikad taj nije bio fer igrac. Upisani kompleksas, lazov, prevarant. Izgleda da narod i dalje odbija da vidi kakvo je ovo zlo od coveka
https://m.youtube.com/watch?v=MN_trlnUas8

gamby
Zeleo bih ovom prilikom da podsetim da sam ga ja prvi okarakterisao kao dauna cim se pojavio na forumu

Sličan se sličnom raduje.