Prijava

Kakav smo mi piš živi

Nemiri su zato, što su se Srbi, jedan hrabar, junački i častan narod, još od II Svetskog rata pogubili i preobratili u neke najjeftinije pizde i pizdurine!
Dozvolili smo jednom kurtonu, kakav je bio maršal Tito, da nam jebe majke majčine...

Stvaranje Srbije po AVNOJ-skim granicama, smanjivanje iste na račun susednih republika, stvaranje AP, nabavna otimačka politika, Goli Otok, sakaćenje srpske istorije, kulture, jezika i izrugivanje i zabranjivanje srpskog pravoslavlja i na kraju ostavljanje mehanizama za krvavi raspad veštačke države posle smrti tiranina, to se ne sme oprostiti i zaboraviti!

Da bi se Srbija svela na okupiranu Srbiju pod Milanom Nedićem, zato su i stvorene AP, da bi se posle podsticao ultranacionalizam dela susednih naroda, koji su fašisti i da bi što pre, ti fašisti, tuđe teritorije oteli!

Naš narod je podeljen, nesložan i duhovno oboleo! Oboleo je od titoizma, jednog izopačenog pravca komunizma, jugoslovenstva i denacionalizacije, dalje, od evropounijaćenja, bele kuge, podmitljivosti, ulizivanja, kukavičluka, političkog profiterstva, urbanizacije i starletizma! Ako se kao narod ne izlečimo svih tih bolesti, naši potomci će, sasvim sigurno, dočekati odumiranje svoje narodnosti...

Kako me istrigeruje debilčina kad ovako koristi zareze JEBEM LI TI POKROVITELJSTVO DA TI NE JEBEM

Većeg dauna nismo imali na sajtu od ovog del boja

Kako bre takvi debili otkriju ovaj sajt u 2021-oj, što ne ide na balkan info jebem li ga usta, mrš sa sajta

Majke mi e, i svi ali bukv svi ga ne podnose napusavaju ga kurcem ili ignorisu i on decko uporan ko konj, mars bre vise u kurac retardirani odjebi odavde daune

Zeleo bih ovom prilikom da podsetim da sam ga ja prvi okarakterisao kao dauna cim se pojavio na forumu

Kako me istrigeruje debilčina kad ovako koristi zareze JEBEM LI TI POKROVITELJSTVO DA TI NE JEBEM

Kako bre takvi debili otkriju ovaj sajt u 2021-oj, što ne ide na balkan info jebem li ga usta, mrš sa sajta

+1000000

Većeg dauna nismo imali na sajtu od ovog del boja

Nemo ti pozovem Stratimira, da te napušava!

Nosi taj crvene beretke retardirani humor odavde

Korišćenje uzvičnika u konverzaciji na šaljivom sajtu ljutog trolovanja

stratimir je za srpskog del boja nikola tesla

Može narezak da se sad ulizuje Stratimiru koliko hoće, to ne znači da ga isti opet neće napušavati, kad mu bude stao na žulj.

Liče, svi te polivamo govnima ovde, odi.

Del Boj mešavina Atomskog i Stratimira
Na Atomskog debil na Stratimira naporan

I kancerozan kao ejdus, pečurke jebene

Del boj srpski
Pusi kurac muski

Del boj srpski

On voli da ga jebu u dupe

Čuj Zapata,
ako ti nešto voliš, ne znači da to isto voli i ostatak sveta, znaš..

Рекох давних дана

Deer God
Oво неко укрстио Ејдуса и стратимира у лабораторији

pre 4 meseca

Најјаче је ипак ово сад што прети стратимиром, а стратимира овде напушавало и кусо и репато, свачију сперму грготао, чак и оних 0.01% што га (за сад) нису надојили курцем, и даље му не читају постове и не третирају га као легитимно људско биће

Само немој њему да нас пријављујеш, ево бићемо добри