Prijava

Odakle znaš toliko o data entry?

Ulazim u ozbiljan projekat, ozbiljne pare su u pitanju (za razliku od bonbasa lažova).

Ako si u materiji, možemo saradnju da napravimo. Mada mi ne ide u korist što si u Švici, preseli se u Gruziju i da ti ponudim 1000e mesečno da se oduševiš. Lol

Mada nišlije smo, pa pomogni bratu za dž, bem te. Xd

svasta sam pravio ja do sad. najgore su stvari sto ne mozes da izguglas.

ako oces mogu ti napravim program da ti automatski sabira to sto ti indijci sabiraju, ako je uvek istog formata pa me plati ko jedno 20 indijca sto bi platio za god dana, i eto ti.

a i ovo sto pitas i nije neka nauka btw :)

Može, daću ti 100 dolara. Xd

Celtaro nisi se džabe školovao, odricao, trudio, mučio, strepeo itd, oderi ćilmaru pošteno.

Ne može program, ovde je tačnost podataka krucijalna, zato se i toliko plaća. Mora manuelno sve. Ja sam vođa projekta, zato pokišavam da nađem neke statističke reference da ih proveravam, jer ne mogu fizički da proverim sve. A plaćaju nas mnogo, baš zato da poverenje bude 99%.

Mogu ja za 100ć bejzik ingliš da te naučim za dve nedelje, učiniću ti toliko :)

a sta radite inace, skupljate/klasifikujete rucno podatke za neki machine learning, ili kako vec?

I greška ispod 3%.

Jebeno je.

Celt, ako imaš neku ideju, stvarno može saradnja. Kinta je dobra i za Švica uslove. U puteru isplaćujemo.

Ćilmaro šta treba da se radi tu manuel? Aj zaposli brata, da odmorim malo od ovih japanskih i resto Cigana.

Diplomirani ekonomista ja sam, ništa na bubicu nisam polagao, sve regularno.

Nznm inače da li da krenem računovodstvom nekim da se bavim. Mogao bih realno, ali mi se sve to davnih dana smučilo.

Haha, će ga rešimo. Xd

Celt, da ne spemujemo temu. Pišem ti na viber vajber.

De neko skuj grupu Autsorsamo Vukajlijaše

Kad vam bude trebala android+ios app cimajte me pvt poy

Imam strašnu ideju, kao Bolt, samo bolje. Odradiš to za tri dana, šta je to tebi. Moja ideja, tvoj rad, i daću ti 20% deonica.

Koliko puta si varijaciju ovog razgovora čuo u životu?

/вођа пројекта
/фркица за 20 динара од лимунда