Prijava

ja pregledao alo alo-ove na nekoj bugarskoj stranici sa nepunih 240p pa mi nije smetalo, većinu serija i filmova koje i danas gledam često nisu preko 360p pa se ne žalim, čak mi je draže kada je 4:3.

Allo Allo bi trebalo da ima negdje na nekom striming servisu, dal sređen ili ne. Ako ima tamo ima i po torentima lololo

"It is I! Leclerc!" xD

ova moda da se pokazuju goli članci , ajde leti ženama lepo stoji muškarcima pederski, al evo zima došla kiša, vetar ladno ti plitke patike, nazuvice čarapice i skraćene farmerke a gore kaput, znači deset santima kože izloženo elemntima, pa koj kurac bre alo?!

Odvratno je meni to i nikome ne stoji lepo. Stoji leti i kada je vreme za to. Kaput i čizmice, ima ih prelepih, sasvim damski, svedeno, pristojno... normalne pantalone, vunene haljine, suknje od čoje, čega god - ali ne - moda su helanke i tange i goli članci a gore kapa, šal, jakna ... ako je to lepo, jebeš ga lepim, nego ti članci će od te studeni već u mojim godinama te devojke/žene toliko boleti da ne želim to ni da zamislim...

Mislim ko ih jebe, malo ko od njih šta ima u glavi, zato i ne osećaju ni zimu, ni kad povuku dim od cigarete da im češlja pluća, niti bilo šta... Bitno je da su top, kul, ekstra ... šta god.

Bitno je da su top, kul, ekstra ... šta god.

A modne kompanije samo hvataju beleške...

Koje bi srpske proizvode nosili strancima da probaju? Prvenstveno mislim na one slatkiše/slaniše u kesicama ili kutijama. Koji su zapravo originalni srpski?

Pionirovi Negro bomboni su must have ofc.

Trebaju ti Srpski ili crnogorski?
Kitiš li se to tuđim perijem

čips čačanski klasik

Haha Bohore, za crnogorske ne pitam jer znam. ;)

Žena ženi - koga boli kurac

A muskarci izlaze u susret, nude pomoc ehh sta su ti zensko-zenski odnosi..

Ma nije zena zeni, to onaj poremeceni lik sto drzi onu u podrumu

inace tezak demzel in distres, teska prica ne zna cime ce nahraniti strance, sta ce sad bez zenske solidarnosti...oh mon dieu

Za vukajliju samo lagane teme.
Šta je problem

odgovaram na zena zeni vuk optuzbe

Zena zeni vuk - znaci uhode se i jezive su je li

Uspeo si Barone u jednoj rečenici da strpaš vuka i jezu, to nešto na moj račun? ☺️
Lol (m).
Sad što se Vesninog pitanja tiče - šta znam ne odvajam hranu po brendovima, ma ništa ne odvajam. Možda nekad jesam, ali mi je besmisleno kako sam sazrela. Nešto je ukusno ili nije i to je to.
Ali onako eto svi Štarkovi proizvodi su ti kao ono domaći, uzmeš Plazmu, Smoki Štark, Eurokrem, i ako baš oćeš domaće - domaće - od nekog sa juga nabavi trglu ajvara ali od jesenjih crvenih paprika, ne one letnje. ☺️ I VURDU. Hahahahhaha ozbiljno, provereno popadaće strančuge

Tomo volim te. ❤️ Šaljem ti zagrljaj. Tomu niko ne sme da dira. U stvari, niko ne sme da vas dira. Ovaj sajt je pod mojom zaštitom. :D