Prijava

Tačno zboriš razumeo sam nego blesavim se valjda je oči>GLE>dno nego samo ovo se je slažem
"iz vatre smo nastali"
Ne razumem tendencije ljudi da veruju da mora iz jedne tačke linearno vektorski da smo nastali itd ,i isto kao ko je najbolji svih vremena u ovome ili onome
Dakle sve je oduvek bilo isto ovako kao i sad ovog momenta

Da, iz nekog krčaga koji je sablastan i raspuknut ☺️
a iz fontane viri neka ljigava nakarada nalik hobotnici dok ja stojim onako drčno veštičje. lolz

Ne razumem tendencije ljudi da veruju da mora iz jedne tačke linearno vektorski da smo nastali itd ,i isto kao ko je najbolji svih vremena u ovome ili onome
Dakle sve je oduvek bilo isto ovako kao i sad ovog momenta

Ma ne verujem čvrsto ni u šta, navela sam primer prema toj teoriji o velikom prasku.
Za mene nastali smo iz neke plavičaste agonije bola, tj. u ovom trenutku. Već sledećeg mogu misliti drugačije ☺️
Ne vezujem se čvrsto ni za šta osim za energiju. To mi je nekako dokazivo, stvarno, iskustveno i najpribližnije realnom.

Ono s čim se ne slažem je da ti ovde bilo kome od nas repliciraš iz čistog besmisla. Sve ima svoje, i svoj smisao između ostalog ako se dublje zagledaš. Razumem da ti realistički umovi koji su većinom bukvalni i neodvojivi od stvarnih trenutaka u malo toga izvan vide smisao, ali mašta je ponekad jako lepa, jasnija, čvršća, raskošnija i možda vrednija od trenutnog nečijeg života. A to što se mi ne znamo lično i što je ovo neki tamni lavirint u kome svako ima svoj ugao, to je takođe deo smisla u kome i ti i ja i svako od nas pokušava da se razume sa besmislom svakodnevice.

jeste, al mislim besmisleno da posle toga nisi ni ispred ni iza onog sto si bio pre nego na istom mestu.

Pa i to ima smisla. Da. Ali smo možda nekom pukom samoobanom barem za teret lakši, ili se barem ne osećamo kao sami u tom besmislu.

Može li neko naći crtani mim, gdje lik glasno pušta muziku drugom liku uveče ispred kuće, a da je prilagođen balkanskom mentalitetu (nacionalistička i turbofolk muzika).

el ovaj mim? https://postimg.cc/w7HKwrcN

samo ovo sam uspeo da nađem a sranje verzija je mislim da se sećam mnogo bolje gde su dodali šajkaču i ustašku kapu rigbiju i mordekaju ali ne mogu ga nađem nigde mandelaefektovan sam

Da, ima ova a ima i verzija sa ljudskim wojacima, poslužila bi bilo koja. Ne mogu se sjetit koja mim stranica ih je pravila, da nije Dnevna doza okupacije?

ovo sam iz nekog cheta iskopo ne znam podrijetlo jbg

Ja znam onu verziju Srebrenica i “Ne volim te Alija” i znam Knin i “Bojna čavoglave”, ovo sa Srebrenicom je neko ovdje kačio a Knin sam vidjao na netu.

A ima i Bart Simpson megafon isto neke knindzine pjesme i thompsonove al to vec imas na yt

Daj link ako imaš jeboga ti:)

Je l ima neki zakon protiv prejake rasvjete na drugim zgradama ili kućama? Evo komšija nabavio reflektor, u stanu mi dan kad ugasim svjetlo.

Ne spustaj na prozore roletne, osmehni se svakom ko te sretne

Ne zameri ako ti ga poneko i metne

Jer nije kraj sveta, ne padaju komete

Slušaj ove stihove setne
Ostavi iza sebe navike štetne

Poslušaj ove momke korektne
Od njih dobijaš savete konkretne

Dodirni travu na obroncima Etne

Da smislim novu rimu,
Napinjem zile petne