Prijava

nije bitno posle, bitno je u tom delu dok i dalje ne verujes da se desava to sto se desava.

tad i najtvrdji ateista prestaje to da bude. nema price.

caru ignorisemo, i to je odlicno, nastavite samo. nisam trebao da ga aknolidzujem.

Vuce ustani da Cara legne

tad i najtvrdji ateista prestaje to da bude. nema price.

ma ima priče kako nema, sve zavisi od ličnog viđenja stvari

bukvalno kad me bude strefila neizbežna srčka za par godina ni u jednom trenutku mi neće kroz glavu proći misao 'oprosti mi bože bio sam grešnik spasi me ili mi dozvoli da okajem grehe'
biće više 'opa ću crknem a'

taman me smoleman odblokirao evo celtara ne vidi postove lololo

pitanje je ustvari odlicno. i niko ne zakopa dovoljno duboko da odgovori na to, ili si vernik ili odbijas, i svidja mi se razmisljanje na temu.

Ovo je prvi put da me celt pohvalio, moram priznati da sam počašćen

ne znam smokljo jbg, mozda ti neces. al mislim da ima situacija koje te menjaju ako nisi budala, i ako nisi vernik.

jebem li ga, nije lako pitanje nit tema. ne znam sta plidu ima da kaze kad vec pitao, kako on.

brt jedina situacija koja bi mi promenila stav je da mi bukvalno siđe Jahve pred oči i kaže ja postojim, ništa drugo neće biti dovoljno

kad ti od početka života trune roditelji, rodbina, razni popovi hodže crkve džamije, mediji, normalno da će ostati trag, ne možeš to iskoreniti u potpunosti i dešava se da ta neka religioznost izbije i kod hardkor ateista kada situacija stvara dosta adrenalina. nakon što se osoba smiri, ta religioznost se opet vraća u naftalin dok ne počne ponovo avion padati ili štajaznam. uglavnom, mentalitet se menja obzirom na situaciju u kojoj se neko nalazi. ne možeš uvek biti u kontroli sopstvenog mozga.

Slazem se sa svim sto celt rekao osim za jednu stvar nisam siguran a evo ispricacu

Jedne prilike naš drug koji je ljuti ateista dobije neki napad slijepog crijeva, bukvalno jedva ga spasili bilo pred pucanjem i sjecam se tog napada lik povraca grči se onako pozelenio jebeno i u tim pauzama izmedju povracanja i jaukanja lik neprestano psuje boga haha i posle kad se oporavljao na intenzivnoj, mi ga zajebavamo u posjeti “eto spasio te bog sto si ga dozivao onoliko onda” hahaha i nesto kontam poslije, ne mogu da iskljucim da nije imao neku nadu u nesto ali sam ostao fasciniram tim bogohuljenjem u tim kriznim momentim haha ne bih se ni ja molio dok umirem mozda ali bi se nadao nekoj bozjoj pomoci

brt jedina situacija koja bi mi promenila stav je da mi bukvalno siđe Jahve pred oči i kaže ja postojim, ništa drugo neće biti dovoljno

ne mislim na tu foru kao postoji pravoslavni bog, nego ovo sto kaze plidu, da dodjes u situaciju iako ne verujes u to, da bi bilo dobro da postoji.

vernici kažu da je svako božija kreacija!
mesni narezak je fabrička greška pred kojom se bog pravi lud!
jebem mu mamu neadekvatnu!

Vidim odvalila se diskusija celt ubedio smolemana da ce kadtad prizvati boga

Fale skauz i melk

Mada mislim da bi se ovde melk slozio s celtom, samo sto bi negdje provukao religiju uz tu višu silu

jedina situacija koja bi mi promenila stav je da mi bukvalno siđe Jahve

ja procito jokic

Au brate dve najretardiranije grupe ljudi u 2023. godini definitivno: vernici i ateisti. Doduše, u tom svemu opet ateisti drže higher ground jer nisu pali na foru da veruju u eksternu svetlost koju zrače oni sami, a koju im je džoker prikazao kao distorziju i ubedio ih da to nisu oni... Sveznajući bog lol more like nemač pojma koji mora sve da ponavlja po sto puta dok ne nauči školu i konačno izađe iz herme(s)tički zatvorenog univerz(iteta)uma da bude ono što je saznao da želi da bude.
Vi i vaši egregori značiii na kurac ste mi se popeli

Opet vi o Bogu... šta on ima sa ljudima?

Gledam da kupim neki radio za avto, fabrički ima audio cd al nema ni aux a tek nema usb, nmg se cimam s diskovima i sl, one radio transmitere ne volem.
Fora je što nisam našao ni na kupujem prodajem najobičniji radio sa usb-om makar polovan al da je volume na jebeno dugme a ne na točkić glupi, umeju točkići da zabaguju naročito kad je hladnije vreme pričam ovo iz iskustva.
Čak i kenwood, sony, blaupunkt, pioneer itd noviji nemaju dugme za to već isključivo točkić glupi
Imal predloga?
Do 50e

Maniace msm da ne postoji radio za kola sa volupdwn opcijom a da nije tockic, mozda na ovim novim gde je sve tac skrin sto je isto uzas

Opcija dva su eksterne kontrole na kolima koja to imaju na ili pored volana al tu nema pomoci