Разноразно питање

  1. Ćevabdžinica 9 , Ulcinj

    I da redovno menjaš ulje

  2. ulcinj sigurno najgori grad kod nas ako ne računamo sutomore kao grad XD brate idi na malu plažu jedno veče samo da vidiš šta je to, ciganski vašar bukv

    muvale me neke koleginice iz ulcinja prošle godine, vrh pičke iskreno ali ja zauzet jbg

  3. Haha al ovo carino ubjeđivanje mi djeluje kao hipnoza, “ponavljaj za mnom, merikanci nisu prijatelji, rusi su bolji..”

    evo aj samo u tri recenice obrazlozi ono strasnu mantru "ne znate vi kakvi su rujani" otvori mi oci pls ili referisi temu sa redita jebem te

  4. jbt po kakav se to kombi ide u cg i posle se zajebavas sa carinama i papairima ako ne planiras da ga prodas dalje?

  5. Caro znas ono “rus brani kinez hrani”, sta da ti pricam vise

  6. Bolje da me brani rus nego holanđanin iskr, ove prve će makar otvoreno da boli kurac

    A da odgovorim Cari, evo nekih mojih kvalifikacija:

    > radim s rusima već godinama
    > izdajem im kuću u crnu goru svako leto
    > familia mi školovana I radila tamo, živeli preko 15 god u VSSR
    > žena mi školovana tamo znam dosta rusa preko nje
    > od kad je počo rat gledam ih svuda po germanskim zemljama, sad i u begeu počinju getoi

    = govna su bez ostatka i maltene bez izuzetka, ne jer su zli ili ne znam šta, nego skoro isključivo jer su nabeđeniji i od engleza, a to je žestoka konkurencija. Umeju i stoka da budu ali to ređe, no aura superiornosti je gotovo neizbežna s njima

  7. Zvuci ko neka drugosrpska anegdota.
    Ok svi se plase tog nekog gladomora al bolje je pod zapadom bice uvek pringlsa sig

    Dobro, sad posto sam shvatio i ja sam za zapad i nato

  8. Fala jebac rispekt ovako neki odgovor sam dugo ceko haha nije cudo sto bezis ka svabama looooool

  9. jer su nabeđeniji i od engleza, a to je žestoka konkurencija. Umeju i stoka da budu ali to ređe, no aura superiornosti je gotovo neizbežna s njima

    mene ovo ne cudi i ne bi pridavao spec znacaj u smislu kvaliteta naroda, vise budi komplekse jer fazon kao e rujani pa mi bi trebali biti bff a vamo se kurcite ne jebete male srboe znate vi ko smo mi malo vuce na kmecanje vajb. Jbg svako se lozi na svoje nista novo

  10. dal su Rusi doneli kulturu u bg, ono jes ratovali su da se oslobodi bg zato mozda i osecaju svoje pravo na bg

    Turci vala nisu osim baklava i muzike ništa doneli

  11. Jebach i ja imam susreta s rusima, isključivo mlađim. Super su, korektni u svemu ali brate ta srpska iluzija da ih rusi gledaju kao svoje male ruse (vidi ga mali rus) mi je presmiješna jer imaju bar 5 država bliži od srbije s kojima imaju diskutabilne odnose.

    Neću reći da je ta zaljubljenost srba u ruse neopravdana jer su im rusi pomagali u zadnjem ratu (sto je jedan od razloga zašto ih ja ne mirišem) ali ta pomoć bila u smislu - aha vamo su pravoslavci vamo muslimani, naši su prvi jel tako
    Ostali odnosi su random, kao da uzmeš odnos hrvata i francuza.

    Politički je već druga priča, rusija srbiju vuče na istok i to je evidentno

  12. ali brate ta srpska iluzija da ih rusi gledaju kao svoje male ruse

    ovo ti veruje samo onaj deo srba sto glasa za vucelu iz uverenja, znaci samo krezavci

  13. Otprilike kao s nama i turcima, isto kao što kod nas imaš zatucane bošnje koji misle da ih turčin voli kao male turke. A zapravo nam Iran korisniji bio 20 puta. I vama, korisniji vam zapad, zapadu pripadate, a opet jedan dio naroda je u potpunosti okrenut ka rusima jer “zapad/nato”

  14. jer imaju bar 5 država bliži

    msm da su im srbi negde na 15 mestu tako nesto, ni to nije tako lose ako ces obj. Nije vredno popisavanja po tome samo jer nije no1

  15. . I vama, korisniji vam zapad, zapadu pripadate, a opet jedan dio naroda je u potpunosti okrenut ka rusima jer “zapad/nato”

    jeste brutalno im dobro ide ovde 24 dine vec rade sta oce al nikako da nam krene

    Plidu lupetas gluposti par ekselans. Srb da je dobro pod zapadom sig ne bi gledala prema nekoj tamo rusijetini u geopolitickom smislu

    i ovo cuj rusi nas vuku na istok, bajo ne ides ti ni na zapad ni istok, tu si gde si takav si kakav si.
    I moskva je zapadnija od sarajeva jedno 20 puta sig. Nebuloze iznosis

  16. Kaže nebitan si kao Ženevska konvencija

  17. Ja rekao u politickom smislu, cara se orijentisao potpuno geografski.. pa nismo u ranoj juri da se kopnene mase odvajaju pa ce kao srbija da odpluta ka indijskom okeanu.. pricas nebuloze bukv

  18. Ovo su se rujani sad nesto cimnuli oko ove ukrajine i odnosa prema zapadu, do juce su pusili zapadni kurac i tezili postanu evropejci zapadnjaci

    Putin se sad nesto setio srbie pa pominje 99u i nato pizdarije. De ste bili dok sam bio niko, onda dodje plidu ovde nekom prica kako srbija rusija ne znam sta

  19. Ja rekao u politickom smislu, cara se orijentisao potpuno geografski.. pa nismo u ranoj juri da se kopnene mase odvajaju pa ce kao srbija da odpluta ka indijskom okeanu.. pricas nebuloze bukv

    ti se bas uvek uvatis za kurac jebem te

  20. e da i ovo sto vucela nije cuo video putina tri dine a zelenskog jedno pet puta za to vreme + zenu i sto prodajemo oruzje ukrajini evo odvuce nas rusija u tri lepe picke materine ne modz izadjemo iz tog celicnog zagrljaja

"Slavna Vukajlija. Ima glupih stvari, ima bezveznih, ali ima i jako puno brilijantnih. Neću previše dužiti, samo odite tam pa vidite sami. Samo jedno upozorenje - ima ponešto napisano i na ćirilici (iako smatram da svako, ko kolko-tolko drži do opće kulture zna ćirilicu)."

Skodin blog | 04. Septembar, 2010.