Разноразно питање

  1. kakva kurac bitka, da mislim da je plidu slepac jednog trenutka na bi vise od dve recenice forvardovao plidulsonu

    cenim decka sustinski, pun je dobrih osobina al ima niz nekih zabluda i predubedjenja. Npr misli da ga drugosrbi gotive samo iz razloga jer su autosovinisti pa je fazon dobar sa njima. Glupan jbg, i taj mit sam mu rivilovo ovde al nemodz skonta.

  2. slažem se, isto volim plidua mislim da je dobar lik ali ga je dohvatio redit kao mene u mlađim danima, ali nema veze iščupaće se

  3. Necu hezno da zakotrljam taj kamen opet, ne vodi nikud

  4. ma da evo volsebno je odustao haha

    vrv bi bila neka kmececa spika a sta je bilo 93e

    jbt nato nas nacepio a njih naguzio a plidulson misli da ima prijatelja, a vamo rujani sa kojima nema nikakve veze su velika pretnja da naruse visoko kotiranu demokratiju u bih.
    Al ok ide to sa godinama, izrasce plidu u solidnog bosnju polako.

    *za sad je sveden na solidnog globalistu slicno ko jovur

  5. i samo se jos osvrnem na taj paradaks svesnog plidua da situaciju gde nato gazi iste te muslimane gde god stigne on dozivljava kako nije sa njima nesto blizak drugi je to svet dok mu svaba donosi rezoluciju o genecidu protiv srba jer ga fazon gotivi i objektivan je. Fazon nato masinerija razlikuje slovenske muslimane od onih tamo arapskih mudzosa zna prepozna one dobre

    ovo je vec dijagnoza al jbg. nije ni njima lako sve ok

  6. Pisao sam ranije, Reddit najveca septicka jama interneta, pogotovo otkad je Elon podavio Twitter libtarde. Bez obzira ko si, onog trenutka kad uhvatis sebe da se slazes sa Redditorima, vrijeme je da se zakljucas u sobu jedno 7 dana i preispitas svoj cijeli zivot, onako od samog rodjenja

  7. ali ali redit je prepun clanova mense

  8. Haha al ovo carino ubjeđivanje mi djeluje kao hipnoza, “ponavljaj za mnom, merikanci nisu prijatelji, rusi su bolji..”

  9. Batali, uzaludna prica

  10. Uzimamo kombi, danas završavamo papire, ovaj što nam prodao kombi vodi nas u svoj apartman u ULCINJ insistira da ostanemo par dana lol, svaka čast čoveku, sad samo još da javim ženi da se iskomplikovalo nešto i da moram da ostanem bar još 2 dana lolo

  11. čuvajte bubrege tamo i ako je fasada žuta NE ULAZITE

    čujem da ima šiptari itd itd

  12. Stalker, Ulcinj je kao da si u Albaniji bukv

  13. Jeste bio sam ja. Pravo albanski grad.

  14. Reče mi ovaj da prošle godine izgradili džamiju i da od ove godine hožda peva best of sinan u tačno određeno vreme. Kae neke crkve se grade godinama, a džamija nikla bukv preko noći lol
    Ja ga pitam dal nije možda montažna majkumu, ovaj se iskida od smeha i kae ae vodim vas tamo vas dvojicu zajebanta da osolite dupe tamo i vidite džamiju. A drugar i ja terali neku zajebavanciju na maks, reče čovek oće nas pobratimi bukv lol

  15. Bio sam tamo jednom kad sam bio mali, sećam sr vetra peska u oči i nepregledne plaže dugačke

  16. Pa trebaju džamije kad je većinski muslimanski grad, meni je vise zanimljivo sto ima baaš albanski vajb, valjda gdje ne razumiješ jezik pa ti djeluje još nepoznatije

  17. Meni je iskustvo iz ulcinja užas, prljavo je i gužve su ogromne, grad van sezone ima fazon 20k ljudi u sezoni ima 200k, svaki market je krcat ljudima, sve neuredno nekakvo.. crnogorska obala je kriza generalno ali ulcinj mi je najgori

  18. Egzotika tebra pliduu, orijent egzotika

  19. Javljam večeras utiske, stay tuned

"vukajlija.com estimated worth is $111,500.2 USD."

WebSiteOutlook | 20. Februar 2011.