Prijava

Па, чекај, ако ''тул'' означава то у енглеском сленгу, што ''алатка'' не би била у нашем? Ако јој се да подразумевани смисао.
Мада, мало је вештачки.

alga lupi, ko mače sa tavana

delovalo je ko da moz posluzi, ali mnoge stvari u zivotu su mi tako delovale

delovalo je ko da moz posluzi, ali mnoge stvari u zivotu su mi tako delovale

:)

Ацке, то ми више дође као "неспособан".

Па, чекај, ако ''тул'' означава то у енглеском сленгу, што ''алатка'' не би била у нашем? Ако јој се да подразумевани смисао.

Па ја у себи и користим тај израз кад видим на ТВу, или уживо такве ликове, него ме занимало да ли постоји нешто што се иначе користи у српском у ту сврху.

GM

Да ли постоји на српском превод за енглески сленг "tool"? Дакле, назив за лика који драге воље ради у туђем интересу; онај који улаже целог себе у нешто од чега само неко други има користи.
(1. и 4. дефиниција на урбан дикшионерију; остале немају везе с везом)

Да треба некоме најприближније да опишем оваквог човека једном речју, рекао бих да је добричина.

Не каже се за џабе да су луд и добар браћа рођена.

http://lajknime.info/index.php?c=5&id=24

o cemu se radi ovde? video sam isti ovakav poster na vuki. hm neko krade?

isti slučaj kao i sa Ivanom Ivanovićem :)

Je l' postoji neka radnja ili sajt u Srbiji, gde mogu da kupim čipove za poker?

Добро питање. И мене то занима.

imas kod kineza hold 'em set cipova.

Је л' се разуме неко у пастеризацију? Сад пијем пиво с буразером и ортаком и читам оно што пише на лименци - ''специјално тамно пиво - пастеризовано'' и расправљам се нешто с њима. Они тврде да се пиво прво пастеризује, па се онда метне у лименку, а ја тврдим да се прво меће у лименке, па се онда загрева до одређене температуре.

Е, сад, ко је у праву?

И како је с млеком, а како је са храном у конзервама?

I tako , tema se opet nastavlja ...

meni treba pomoc skinuo sam film Mehanik ovaj novi al mi treba sifra za rar fajl,nemogu da je iskopam nigde kako bi raspakovao film tj na 99% prijavi gresku i da mi samo fajl html verzije na koji kad kliknem pise da odaberem zemlju,odaberem druge zemlje jer nasa srbija nije navadena i kaze da za nase podrucje nemoze!

evo ga link za taj html fajl http://watchvid.info/
torrent je The Mechanic 2011 BDrip XviD-DOMiNO

Ovako pripremljeno pivo se pasterizuje na zadatim teperaturama na

· protocnom

· tunelskom pasterizatoru cime se obezbedjuje i njegova bacterioloska ispravnost, I KAO TAKVO odlazi na flasiranje i adekvatno pakovanje, koje je kao takvo spremno da se dostavi potrosacu na trziste.

:)

Другим речима, нисам био у праву. :)

pajkoNP
meni treba pomoc skinuo sam film Mehanik ovaj novi al mi treba sifra za rar fajl,nemogu da je iskopam nigde kako bi raspakovao film tj na 99% prijavi gresku i da mi samo fajl html verzije na koji kad kliknem pise da odaberem zemlju,odaberem druge zemlje jer nasa srbija nije navadena i kaze da za nase podrucje nemoze!

evo ga link za taj html fajl http://watchvid.info/
torrent je The Mechanic 2011 BDrip XviD-DOMiNO

Pajko, čim ti traži pass za raspakivanje RAra, teraj to u qrc.
Savet, nađi neki drugi torrent, od tog nema leba.

EDIT: Uglavnom bude neki fejk fajl

Baš tako, nema leba od tih pasvorda, ja sam jednom za Princ od Persije tražio pasvord jedno 2 dana i nisam našao.

Ako postoji jos neki fajl pored filma , probaj tu da nadjes .

videh i ja da nema leba....bedak a extra film

Jel moze neko da mi nadje onaj video iz filma Lock, Stock and Two Smoking Barrels kad se igra poker, kad onaj momak izgubi i kad krece ona scena kako izlazi van i povraca...