Разноразно питање

  1. па пошаљи лемаји пвт, шта се цимаш с мејловима и телефонима

  2. Vučice, kaj ti je sa pticom?

  3. Izritirao mu se želudac od hemikalije iz vlažnih maramica pa povremeno povrati. Ja budala nisam čitala kako treba i čime treba da se dezinfikuju stajalice, merdevine i ostali elementi u kavezu. Dobro je da nisam to uradila sa hranilicom i pojilicom, ko zna da li bi sada bio živ. Pre sat vremena sam pročitala da se stajalice dezinfikuju vrelom vodom. Pio je lek enrocin 5 dana pa mu je malo bolje. Dezinfikovala, tj isprala sam vrelom vodom sve elemente u kavezu, tako ću raditi svaki drugi dan, sve dok se neutrališe ono što je drvo upilo iz vlažnih maramica.

  4. E bem li te, pa kako ti pade na pamet da sa tim maramicama brišeš?

  5. Pa budala. Inače sam brisala i hidrogenom. :) Dobro je da nisam koristila maramice sa alkoholom. Možda bi bili pijani. :)

  6. A budaleeeee.... :) Mojoj muškoj tigrici izrastao kljun u tri lijepe, bojim se da će se zaklati.

  7. Grickalice za nokte i turpiju i skraćuj to :) Sipina kost mama za kljunove. :)

  8. Koji kurac vise ovo smaranje sa izborima?
    Nije dosta sto 90% tv programa je zaokupirano istim njuskama nego jos i nekoliko tema o izborima i jos toliko tema o samom tadiji.
    Smorili ste vise sa njim.

  9. Sipina kost mama za kljunove. :)

    Ma ima sipina. Ženka je ok, al je njegov kljun kritičan, neče da ga trlja od kost. Kurac turpija kad ih nemeš uhvatiti :)

  10. Daj mu neki karton ili nešto tako što si primetila da voli da hasa.

  11. Verovatno sam sad tako ziljav da se plašim da pogledam u ogledalo ALI :) mislim da je moja poslednja definicija Svrbija greškom obrisana od strane oduševljenog moderatora kada je pokušavao da je stavi u odabrane. Da li grešim?

  12. 00010101
    Spem komentara odabrane reakcije. "-" nije komentar.

    A "+" je komentar?! Ili ona epileptična varijanta "++++"?

    Nije bitan lik, uzeh njega od njih 10ak koji su banovani.

  13. http://www.dodaj.rs/f/1G/SG/1SuTDDcn/nnnn.jpg
    Najgluplji mogući razlog za ban ili je moderatoru bilo previše dosadno.
    Pa koliko bih ja dana bana popila kad bi mi se kopalo po komentarima. To je čisto izdrkavanje. Spem komentara je kada jedan autor uzastopno postavi isti komentar pa bilo da je samo znak + ili -.

  14. Jeste spem brkice.
    Mojne primas k`srcu to silno banovanje.
    Spem nije isto sto i flood. Spem ti je nesto nepotrebno i nevezano za post.
    Ako je za minus, onda das minus i ne moras da komentarises sta si dao.

  15. Како сам оценио ову дефку?
    http://vukajlija.com/pratiti/500410

  16. Pa pazi ovako, izrazio je svoje mišljenje kroz jedan znak. Recimo ja stavim ++++ jer mi mrsko da pišem odlično i ostale srceparajuće komentare ili jednostavno nemam ideju šta bih napisala a želim da autor zna da sam ga ocenila i nisam zaboravila da postoji. Tako i sebe reklamiraš da bi i ti dobio koji plus ili minus, nije važno šta.

  17. Колко се чека одговор на овако нешто? Јесам ли на правом месту? Јесам ли луд? :Д

  18. da, Vučice, ali i ranije su ljudi banovani zbog tog komentara. Sjećam se Kornelija ali ih je bilo još. mislim da ima i napisano negdje u pravilima da to nije komentar.

  19. E onda jebes taj kvalitet koji moras da reklamiras.
    Sta mislis koliko njih oceni neku odabranu definicuju (primera radi)?
    Sta mislis, koliko bi ti bilo dovoljno vremena da prelistas komentare kada bi svako od njih napisao kako je ocenio?
    Gluposti...

"Kada pitate dva čoveka o nečemu, dobićete više od dva mišljenja. Na toj osnovi je stvoren Vukajlija. Rečnik slenga i idioma."

Kompjuterska Biblioteka | 7. Maj 2009.