Разноразно питање

  1. turgenjev, mislim da ne mogu da ti odgovore jer ni oni ne znaju kako ko ocjenjuje. pa valjda je bar ođe neka demokratija i zagarantovano pravo tajnog glasanja :)

  2. Ma meni je to uzaludan posao. Što bi išli redom i banovali svakoga ko je stavio + ili -?? Glupo trošenje vremena.

  3. Ма ја сам убеђен да може, сем ако се нису зајебавали кад сам то негде видео. И онда би остало тајно, али логично је да ти каже на твој захтев :)

  4. dobro, koliko jebeno treba da budeš lenj da ne možeš da napišeš jebeno "super/sranje defka! nasmejah/smorih se! plus/minus!"?!??!!?!?

    ustolam, ako ne znaš šta da napišeš, što koji kurac da "stavljaš do znanja" da je pročitano/ocenjeno?!?!?!? bole ga/je kurac/pička za tvoj plus/minus kojepičkematerine!

  5. Komentari sluze samo za reklamiranje.

  6. i treba da ih banuju, ja bih ih banjala trajno!

  7. osim ako neko konstantno ne postavlja takve komentare (sto je jelte spem) nego se slucajno ili namerno nadoveze na neciji isto tako banalni komentar, zasto ban?
    oce ljudi da se zabave, a u komentarima odavno nema nista zanimljivo..barem meni.
    Dakle, ne mozemo mi da teramo ovde pravdu kad kulen i jos par njemu slicnih imaju opciju, dve viska...

  8. Lemajo, što si obrisala mejl adresu?!!11 Ja ti šaljem žalbu na zdravlje papagaja a ti tako!!5122 Stidi se 5 minuta.
    http://www.lemajic.org/odgajivacnica-lemajic-Papagaji.html

  9. nema taj veze sa mnom... osim ako se nije udao za mene a ne sećam se!?!?!

  10. Manje vino, manje vino, manje vino, manje vino. :)

  11. вучице, питала сам те већ на вицевима али ми ниси одговорила: зашто глумиш БРКУЦУ? :)
    једна је бре мулуца.

  12. Zato što my je Tadyć rekao: Slobodno stavi brkove, ne sme nyko da te dyra!
    Y ja ga poslušala. :)

  13. па неће нико да те дира, не мораш да се прерушаваш у милицу баз разлога, не бој се :)

  14. Ja to iz zajebancije, poludela sam zbog proleća. :)

  15. Hahahah
    Odgaja papagaje!
    AJAAAOOO LEMAJAA!
    PAPAGAJKA

  16. niiiiisaaaaam ja papagajkaaaaaa :plače jer je druga deca zadirkuju:

  17. El se u majci Rusiji korisiti latinica kao zvanično pismo pored ćirilice ili ne? El ga uče u škole ko i mi? Ne mislim na engleski alfabet, već konkretno na rusku latinicu, ako to uopšte postoji, pojma neam.
    Faco?

  18. El se u majci Rusiji korisiti latinica kao zvanično pismo pored ćirilice ili ne?

    Koliko ja znam, ne. I negde sam čuo (mada mislim da je to teška provala) da je Srbija jedina zemlja na svetu koja ima 2 zvanična pisma.

  19. I negde sam čuo (mada mislim da je to teška provala) da je Srbija jedina zemlja na svetu koja ima 2 zvanična pisma.

    nevera!

  20. Ја мислим да имају само ћирилицу, нису залудни к'о ми да уче оба.

"Vukajlija je domaći sajt, koji na izuzetno zabavan način aludira na čuvenu Vujakliju. Žargonskim jezikom objašnjen je velik broj pojmova našeg jezika, a kao korisnik i vi možete učestvovati u kreiranju sadržaja."

UrbanBug | 05. Februar 2008.