Разноразно питање

  1. Nemaju, al' fejzbuk omladina i ostali pišu latinicom, tj. prilagodili su ruski alfabet engleskoj latinici :)

  2. Па како куцају меки знак, јери, шћ и остале зајебанције на латиници?

  3. A kakve tastature kinezi imaju?

  4. Mlato, nemaju meki i tvrdi znak, one glasove jo, ja, je, kucaju yo, ya, ye, umjesto "šć" i "š" - sh.. I tak', ima dosta, samo nisam upoznata, pošto izgleda odvratno :D

  5. Кинези будале.

  6. selenijum
    A kakve tastature kinezi imaju?

    imaš za 400 kinte, ne izgledaju loše.

  7. Oво са латиницом за руски баш срање. Ништа без ћирилице. ящта!

  8. Evo moga posta koji je doziveo sudbinu dna prethodne stranice.

    Koji kurac vise ovo smaranje sa izborima?
    Nije dosta sto 90% tv programa je zaokupirano istim njuskama nego jos i nekoliko tema o izborima i jos toliko tema o samom tadiji.
    Smorili ste vise sa njim.

    Stvarno imam osecaj kao da se ovde vodi necija politicka kampanja.

  9. Mi to radimo jer smo odani Vojvodi.

  10. Stvarno imam osecaj kao da se ovde necija politicka kampanja.

    Bridzis kada sastavi recenicu, pa to nema nigde!

  11. Koji kurac vise ovo smaranje sa izborima?
    Nije dosta sto 90% tv programa je zaokupirano istim njuskama nego jos i nekoliko tema o izborima i jos toliko tema o samom tadiji.
    Smorili ste vise sa njim.

    Kod nas nisu izbori, pa nisam bombardovana kao i vi, pa me bole kurac.

  12. А што сад на сваку дефку која нема ФБ лајк пише ФБ Лајк - 0, тотално депримира :(

  13. Evo ja ću da ti lajkujem definiciju, volim da usrećim ljude pa to ti je...

  14. zašto matorci, odnosno dede lolo, imaju mahom velike uši,odnosno, nesrazmerno glavi? el im samo uši rastu kad navrše 60 godina il šta već?
    da bolje čuju,lo lo

"Kad je pre nekoliko dana osvanuo naslov u dnevnim novinama „Željko Mitrović: Trovali su me“, na samoproklamovanom rečniku slenga www.vukajlija.com odgovorili su mu bez mnogo pijeteta: „Pa dobro, i ti si nas, i još to radiš“."

Ekonom:east Magazin | 03. Februar 2011.