Prijava

A gde je link Kostiću? Čim si ostavio komentar mogao si da i staviš link.
Da te podsetim na pravilo.
http://vukajlija.com/forum/teme/2488-vazna-obavestenja#post_794920

vučice, pms baš žestok ovog mjeseca? :)

kostić nije autor, ako nisi primijetila, nego moderator.

Okej je to Kostiću, ali mi je malo teže da poverujem da je neko već pre napravio poster sa istom slikom i identičnim komentarom, zato što sam ga ja smislio. Nisam nigde pre video tako nešto. Bilo je sličnih (od kojih sam i dobio ideju), ali ne baš toliko sličnih da se kaže da je plagijat.

pa okej, isto je napisati "bilo već" ili "(nenamjerni) plagijat", mojne se vrijeđaš... nije te optužio da si namjerno kopirao, inače bi bilo i banova :)

PuppetMaster
Okej je to Kostiću, ali mi je malo teže da poverujem da je neko već pre napravio poster sa istom slikom i identičnim komentarom, zato što sam ga ja smislio. Nisam nigde pre video tako nešto. Bilo je sličnih (od kojih sam i dobio ideju), ali ne baš toliko sličnih da se kaže da je plagijat.

Zašto si uopšte pravio sličan poster, dechko?

Luli, prošao me pms. :)
Imaš pohvalu od mene na temu Photo. :)

Gospod Bog

Kako se zove onaj film, Ujka rokne Srpkinjinog muža ili šta već, pa je unajmi kao kurvu ovo ono

Mislim da je "Nije kraj".

A gde je link Kostiću? Čim si ostavio komentar mogao si da i staviš link.

http://blog.denimtherapy.com/wp-content/uploads/2009/06/teletubbies-300x228.jpg

Luli, prošao me pms. :)
Imaš pohvalu od mene na temu Photo. :)

šta ja znam, nešto si se navrzla na kostića, znaš dokle je došlo kad JA moram da ga branim. a i na druge modove...
a ovo upućivanje na "pravila", i to ona koja važe za autore, bio je baš ispad... :)

vidjeh, zahvalih se tamo.
šteta što nisu moje slike :)

Zašto si uopšte pravio sličan poster, dechko?

Ne uvlači mu se. Nećeš na naslovnu.

Pa kad je počeo da banuje zbog kratkih komentara tipa odlično ++, super ++, sranje --. Znaš da bi većina otišla sa sajta zbog toga i opala bi poseta sajta za polovinu. Ja branim Kaizena a ti Kostu. Jbg, neko mora da podrži sajt. Znaš kakav je srpski inat. Ako ne daš nekome da komentariše kako oće onda on neće ni da dolazi na sajt. A stvarno je glup razlog za ban.
E, izgleda da će papagajci imati mlade. :) Eno, udvaraju se i ljube se sve u šesnaest. :)

vučice, ne miješaj babe i žabe, ja sam se osvrnula na slučaj koji nema veze sa tim banovanjem.

a ako si kivna zbog tog banovanja, to nije razlog da se nalaze neke fiktivne greške u drugim postupcima. dakle, jedna, recimo, greška, ne znači da je i sve ostalo pogrešno, i da se ti opet, opet, moraš ničim izazvana nadovezivati na tuđe postove (puppet mastera u ovom slučaju). kapiš? :)

Ja branim Kaizena. Jbg, neko mora da podrži sajt.

blago njemu! ti, dakle, održavaš servere? i braniš sajt od hakerskih napada zlih anonimusa? :D

srećno s papagajčićima, nek bude dobra berba :)

Straja je započeo tu temu.

StrajaKg
Ulogovao sam se da postavim jedno pitanje.
Je l' me zajebavate da ste počeli da banujete ljude što stave komentar "-" (slovima:"minus") na odabranu definiciju?!?!?!

Pa što mene onda banova? Ja sam stavila reč ispred minusa. To je kratak komentar. :)

Lepo je što koristiš internet kao ventil, ali sestro...

Imam drugi ventil ali nije samo meni to zasmetalo i nisam ja jedina koja je "u pms-u".
Pozz.
Kapiš, Luli. Peace. :)

Straja je započeo tu temu.

ma ne to, nego u vezi sa tvojim posterom :)

Pa kad je počeo da banuje zbog kratkih komentara tipa odlično ++, super ++, sranje --.

Ajde pogledaj ponovo komentare na toj reakciji.

deki90to
-

menijesamodosadno
-

DenisPG
-

Kokinho
-

Archelas
-

00010101
-

Itd...

To nisu kratki komentari, već spem.

Uostalom, završio sam s tom pričom. Nemam vremena za nepotrebne rasprave.

BTW, obrisah slučajno prethodni post (ovaj) kada sam hteo da izmenim grešku, da ne dođe do zabune.

Zaboravljeno. Trenutno radim engleski.

dobro.
nešto se barem dešavalo na sajtu.
sad par dana odmora pa ajmo jovo nanovo :D

srećno s papagajčićima, nek bude dobra berba :)

Hvala na lepim željama. :)

dobro.
nešto se barem dešavalo na sajtu.
sad par dana odmora pa ajmo jovo nanovo :D

Nadam se da neće. A ako bude opala poseta sajtu, rećićete "bila je Vučica u pravu".